Filtry
Sortuj według
Miasto
Wrocław
Cena
Od 35,00zł do 90,00zł
Ocena
Dostawa
Rodzaj diety
Warianty posiłków
Kaloryczności
Od 1200 kcal do 3000 kcal
Opcje dodatkowe
Popularność

Fit Kalorie

Fitkalorie oferuje catering dietetyczny skierowany dla osób, które cenią zdrowy tryb życia. Istnieje możliwość wybrania diety spośród 4 wariantów o kaloryczności w przedziale 1000-2000 kcal. Posiłki w każdej z wybranych diet przygotowane są ze świeżych, pełnowartościowych produktów aby dostarczyć wszystkich niezbędnych składników odżywczych organizmowi.

AfterFit

AfterFit to gwarancja jakości, nietuzinkowych potraw oraz dostosowania do Twoich indywidualnych potrzeb i upodobań. Zawsze świeżo, oryginalnie i nowocześnie. Najnowsze trendy w kuchni dostępne już nie tylko w najdroższych restauracjach, ale w diecie, którą dopasujesz w 100% do siebie, z dostawą pod drzwi.

Kukuła Healthy Food

Kukuła Healthy Food z pasją dzielenia się zdrowym stylem życia oferuje zdrowe i smaczne posiłki z różnych kuchni świata. Diety przygotowywane są przez specjalistów z zachowaniem norm Instytutu Żywności i Żywienia.

Diety Treningowe

Firma diety treningowe chce trafić do osób, które chciałyby zacząć odżywiać się właściwie dobierając swoją kaloryczność do swojej intensywności dnia. Sportowcy, którzy zajmują się sportem zawodowo, a także ci, którzy rozpoczynają swoją przygodę ze sportem, na pewno odnajdą coś dla siebie. Posiłki przygotowywane przez Diety treningowe są na najwyższym poziomie, ponieważ zadowolenie klientów jest dla nich sprawą priorytetową.

SuViBox

5
1
92% klientów pozytywnie ocenia smak poszczególnych posiłków
Sous Vide, to sztuka wolnego gotowania. Catering dietetyczny SuviBox, jako jeden z nielicznych cateringów wziął sobie za podstawę ten sposób gotowania, aby lepiej oddawać wyraźny smak swoich posiłków. Każda dieta Suviboxa przygotowywana jest w oparciu o ten wyjątkowy sposób przygotowywania dietetycznych posiłków.

Kredens Smaku

5
1
78% klientów pozytywnie ocenia smak poszczególnych posiłków
Kredens smaku to firma specjalizująca się w cateringu dietetycznym. Profesjonalni dietetycy i kucharze dbają o odpowiednią ilość składników odżywczych w posiłkach, a przede wszystkim o to aby były zdrowe i smaczne! Dania przygotowywane są wyłącznie z naturalnych składników, co sprawia że smakują wyjątkowo i wpływają korzystnie na stan zdrowia

Gofit 24

Firma Gofit-24 to doświadczony zespół, pełen pasji i zaangażowania w dostarczanie cateringu dietetycznego swoim klientom. Osoby, które prowadzą zabiegany tryb życia, zobaczą, że dieta jest także możliwa. Z pomocą doświadczonych dietetyków i lekarzy, zostanie dobrany zdrowy catering, z odpowiednią kalorycznością. Pięć zróżnicowanych, pełnych wartości odżywczych posiłków sprawi, że osiągniesz swój cel!

DietBox

Szukasz firmy stworzonej przez ludzi kochających jedzenie i bycie „w formie”. DietBox już od 2010 roku zmienia życie swoich klientów dzięki pysznym i zdrowo zbilansowanym posiłkom. Catering Dietbox, to wybór tysięcy klientów. Zamów i przekonaj się sam jak smakuje połączenie wiedzy i doświadczenia w cateringu dietetycznym
  • 1
  • 2
  • 3