Zwiększ liczbę nowych zamówień w Twoim cateringu dietetycznym nawet o 20%

Dietly.pl to największa i najpopularniejsza w Polsce platforma dla cateringów dietetycznych. Co miesiąc odwiedza ją ponad 180 tys. unikalnych użytkowników, którzy szukają cateringu dostosowanego do ich potrzeb.

Dołącz do Dietly.pl i zacznij docierać ze swoją ofertą do nowych odbiorców!

Dodaj catering

Dołącz do najlepszych cateringów

Zaufało nam już ponad 250 firm oferujące usługi
cateringowe w całej Polsce

Dlaczego warto dodać catering do Dietly?

Nowi klienci

Dietly.pl pozwoli Ci dotrzeć do zupełnie nowych grup odbiorców

Tylko prawdziwe oceny!

Na Dietly.pl catering może ocenić wyłącznie klient, który zamówił, zapłacił i zrealizował zamówienie w konkretnym cateringu!

Proste rozliczanie

Dietly.pl rozlicza się z cateringami wyłącznie od opłaconych zamówień. Dołącz za darmo!

Promocja cateringu

Chcesz wypromować swój catering w konkretnym mieście lub podjąć współpracę z influencerem? Pomożemy!

Gotująca dziewczyna

100 zamówień

Codziennie realizowanych przez Dietly.pl

25 tys. ocen

Klienci naszych cateringów ocenili dziesiątki tysięcy zamówień

250 cateringów

Tyle cateringów umieściło swoją ofertę na Dietly.pl

4 lata

Wspieramy cateringi na polskim rynku

Historie Cateringów

Cateringi dietetyczne to przede wszystkim ludzie, którzy odpowiadają za Wasze zdrowe i zbilansowane posiłki. Dietly.pl przedstawia historie cateringów wybranych firm. Tego co ich motywuje, wyróżnia oraz przede wszystkim kim są osoby, dbające o świeżość, rozkład kaloryczny i przygotowywanie dań, które trafiają do domów tysięcy Polaków każdego dnia.

Kasia jest zawodowym dietetykiem, a Magda autorką najzdrowszego bloga kulinarnego. Wspólnie z naszym młodym i kreatywnym zespołem pomagamy naszym klientom nie tylko chudnąć i oszczędzać czas, ale również robić to w sposób pyszny. Po ponad roku obecności na Dietly możemy z dumą powiedzieć, że nasze zaangażowanie i radość z pracy widać również po ocenach naszych klientów, którzy wystawiają nam jedną z najwyższych ocen na portalu. Dietly pozwala nam docierać do osób, które cenią sobie jakość i jest dla nich ważne kto odpowiada za ich kolorowe pudełka.

Kasia i Magda z Food Harmony

Do Dietly.pl dołączyliśmy w 2019 roku i od tamtej pory znajdujemy się w TOP10 firm w Warszawie. Ranking cateringów przygotowany przez Dietly jest tylko realnym potwierdzeniem jakości usług, które oferujemy naszym klientom nieprzerwanie od kilku lat

Karolina z diet4u

Pomogliśmy już ponad 250 cateringom
rozwijać ich firmy!

Dietly.pl to największy w Polsce portal poświęcony cateringom dietetycznym. Dołącz do najlepszych na rynku i rozwijaj swój biznes razem z nami!

Współpraca

Zwiększ liczbę zamówień w Twoim cateringu

Oczywiście wpływ na liczbę zamówień z dietly.pl ma wiele czynników. Ranking, który tworzymy zależy przede wszystkim od ocen Twoich klientów. Im więcej ich masz i im lepsze są tym więcej sprzedajesz. Cateringi z TOP 10 największych miast potrafią uzyskiwać setki tysięcy przychodu miesięcznie wyłącznie z zamówień złożonych na dietly.pl

Panel Dietly