Blog

TOP 10 najtańszych cateringów dietetycznych

Autorką artykułu jest dietetyczka Klaudia Stawowska

Każdego roku na rynku cateringów dietetycznych pojawia się coraz więcej firm oferujących diety pudełkowe w najróżniejszych wariantach, począwszy od diety standardowej, przez dietę wegetariańską z wykluczeniem jaj i nabiału, aż po takie nowości jak diety ketogeniczne, paleo itd. Obecnie możemy przebierać również w smakach kuchni z całego świata, jednocześnie mając pewność, że dostarczamy swojemu organizmowi wszystkich niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania składników odżywczych, ponieważ nad ich recepturą pracują dietetycy i specjaliści w zakresie żywienia człowieka.

Co znajdziesz w tym artykule?

jedzenie catering dietetyczny

Czym kieruję się przy wyborze cateringów w tym artykule?

Wybór cateringów w dzisiejszym rankingu jest subiektywną opinią, na którą wpływ miały moje własne doświadczenia z dietami pudełkowymi, jak również aktualne oceny klientów na Dietly.pl (dane na kwiecień 2022).

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z propozycjami TOP 10 najtańszych cateringów dietetycznych. Mam nadzieję, że przekonasz się, że dieta pudełkowa jest świetnym rozwiązaniem dostępnym na każdą kieszeń. 🙂

W rankingu znajdują się cateringi, które zostały ocenione na min. 4,50 przez >100 klientów i oferują dostawę do Warszawy.

Na potrzeby tego artykułu szczególną uwagę zwracam na :

 • stosunek jakości diet do ich ceny,
 • oferowane przez cateringi programy lojalnościowe, często znacznie obniżające koszt zamówienia,
 • istotną kwestią są dla mnie również ekologiczne podejście cateringów, dobry kontakt z działem obsługi klienta itp.

To, że zainteresowanie dietami pudełkowymi stale rośnie, pokazuje nam, że nie jest to dobro luksusowe dostępne tylko dla bogaczy – wręcz przeciwnie! Konkurencja wśród cateringów na dzień dzisiejszy jest naprawdę duża, co sprawia, że cena za 5 gotowych do spożycia, zbilansowanych, zdrowych i pysznych posiłków jest często równa jednej pizzy zamówionej na wynos! Dodatkowo, na portalu do zamawiania cateringów dietetycznych Dietly.pl wiele firm oferuje programy lojalnościowe, dzięki którym ceny są jeszcze niższe. Biorąc pod uwagę ilość czasu, energii i wbrew pozorom pieniędzy jakie zyskujemy zamawiając dietę pudełkową, nie ma się nad czym zastanawiać. Naprawdę warto wypróbować takie rozwiązanie na co dzień lub w dniach kiedy po prostu nie mamy czasu, pomysłu albo ochoty na zakupy, gotowanie i zmywanie…

TOP 10 najtańszych cateringów dietetycznych

Miejsce 10 DobreGO! dnia

Średnia ocen: 4.63

Liczba opinii nt. DobreGO! dnia : 369

Catering dobreGO! dnia oferuje 4 warianty diet: dietę standard, dietę wege, wege+fish oraz sportową. Ceny diet są naprawdę niskie, słowem pudełka na każdą kieszeń. Pomimo niskiej ceny catering dba o jakość produktów i dobry smak potraw. Dodatkowo, jeśli zdecydujemy się na złożenie zamówienia przez Dietly.pl na co najmniej 21 dni – cena spada wtedy aż o 3 zł na każdy dzień zamówienia. WOW!

Przechodząc do konkretów:

 • cena za 1 dniowe zamówienie diety standard zaczyna się od 37 zł (1200 kcal), a kończy na 51 zł (3000 kcal) – takie same ceny są w opcji Wege,
 • dieta składa się z 5 posiłków,
 • jest opcja podejrzenia planowanego menu na Dietly.
zamow online przycisk

Przykładowe menu z diety standardowej cateringu DobreGO! dnia:

Podsumowanie DobreGO! dnia:

Przeanalizowałam tygodniowe menu cateringu i nie mam zastrzeżeń. Dania są bardzo różnorodne, w menu znajdziemy zarówno dania mięsne, jak i wegetariańskie. Od czasu do czasu pojawia się coś słodkiego. Opinie klientów z ostatnich kilku miesięcy są zachęcające. Klienci cenią sobie ten catering za różnorodność, smak i świeżość składników: “Pamiętając, że to catering ekonomiczny wszystko super. Jedzenie dobre, często więcej niż dobre. Kolejny raz przedłużyłem więc mogę polecić :)”

Miejsce 9 Diety Od Kucharzy

Średnia ocen: 4.64

Liczba opinii nt. cateringu Diety Od Kucharzy: 692

Catering oferuje tanią i smaczną dietę pudełkową. Przede wszystkim stawia na sezonowość. Catering oferuje 5 wariantów diet: dietę standard, vege, vege+ryba, sport oraz niski IG. „Smacznie, różnorodnie, odpowiednio przyprawione. Bardzo dobre. Polecam” – opinie klientów mówią same za siebie!

Przechodząc do konkretów:

 • cena za 1 dniowe zamówienie diety standard zaczyna się od 40 zł (1200 kcal), a kończy na 59,00 zł (3500 kcal),
 • dieta składa się z 5 posiłków,
 • jest opcja podejrzenia planowanego menu na Dietly.
zamow online przycisk

Przykładowe menu z diety standardowej cateringu Diety Od Kucharzy:

Podsumowanie cateringu Diety Od Kucharzy:

Diety Od Kucharzy przypadnie do gustu fanom słodkości, które często pojawiają się dwa razy dziennie. Oprócz tego w menu znajdziemy sporo dań inspirowanych kuchnią azjatycką. Menu prezentuje się lekko i smacznie!

boski box

Miejsce 8 Boski Box

Średnia ocen: 4.65

Liczba opinii nt. cateringu Boski Box: 5826

Boski Box, podobnie jak Dieta Banana często pojawia się w naszych rankingach. O czymś to musi świadczyć! Klienci cateringu cenią sobie różnorodność dań i bezproblemową dostawę, a menu brzmi naprawdę pysznie!

Przechodząc do konkretów:

 • cena za 1 dniowe zamówienie diety standard zaczyna się od 41 zł (1200 kcal), a kończy na 57 zł (3500 kcal),
 • dieta składa się z 5 posiłków,
 • jest opcja podejrzenia planowanego menu na Dietly.
zamow online przycisk

Przykładowe menu diety standard z cateringu Boski Box:

Podsumowanie cateringu Boski Box:

Boski Box to catering dla fanów tradycyjnej kuchni polskiej, w wersji FIT! Barszcz biały, schab po warszawsku, zupa szczawiowa. Zdecydowanie bez udziwnień, przynajmniej wiemy co nas czeka 🙂 Dania jak u mamy, przystępna cena, czego chcieć więcej?

Miejsce 7 Pięciopak

Średnia ocen: 4.69

Liczba opinii nt. cateringu Pięciopak: 263

Pięciopak to młoda i prężnie rozwijająca się firma cateringowa z Warszawy. Posiłki tworzone są przez szefów kuchni, którzy dokładają wszelkich starań, aby były smaczne i zdrowe. To nie są puste frazesy, tylko najprawdziwsza prawda! Klienci nie szczędzą w pozytywnych opiniach na temat tego cateringu, jak pisze klientka Klaudia: “Bardzo smaczna dieta. Różnorodne dania. Codziennie czymś zaskakują. Najlepsza ocena jest to, że przedłużyłam dietę na kolejny miesiąc:)” Pięciopak oferuje również konsultacje z dietetykiem. Dodatkowo, jeśli zdecydujemy się na złożenie zamówienia przez Dietly.pl na co najmniej 20 dni – cena spada wtedy aż o 3 zł na każdy dzień zamówienia. WOW!

Przechodząc do konkretów:

 • cena za 1 dniowe zamówienie diety standard zaczyna się od 41 zł (1200 kcal), a kończy na 57 zł (3500 kcal),
 • dieta składa się z 5 posiłków,
 • nie ma opcji podejrzenia planowanego menu na Dietly.
zamow online przycisk

Podsumowanie cateringu Pięciopak:

Niestety catering nie udostępnia menu, możemy jedynie polegać na opiniach klientów cateringów, które są zdecydowanie pozytywne! Klienci oceniają na plus również dostawę i opakowania. W kwestii opakowań – catering udostępnia opcję wykupienia opakowania ekologicznego. To się ceni!

Miejsce 6 Dietetyczny Warsztat

Średnia ocen: 4.69

Liczba opinii nt. cateringu Dietetyczny Warsztat: 816

Catering Dietetyczny Warsztat oferuje 4 typy diet: dietę standard, dietę sport, wege+ryby oraz lunch box. Z opinii klientów wnioskuję, że Dietetyczny Warsztat stawia na klasykę. Warto podkreślić, że catering dowozi w weekendy, to duży plus dla tych którzy chcą jeść zdrowo 7 dni w tygodniu. Dodatkowo, jeśli zdecydujemy się na złożenie zamówienia przez Dietly.pl na co najmniej 20 dni – cena spada wtedy o 2 zł na każdy dzień zamówienia.

Przechodząc do konkretów:

 • cena za 1 dniowe zamówienie diety standard zaczyna się od 39,90 zł (1200 kcal), a kończy na 43,90 zł (1800 kcal),
 • dieta składa się z 5 posiłków,
 • są dostawy w weekendy,
 • nie ma opcji podejrzenia planowanego menu na Dietly.
zamow online przycisk

Podsumowanie cateringu Dietetyczny Warsztat:

Z opinii klientów wnioskuję, że catering serwuje smaczne i sycące dania. Na stronie cateringu znajdziemy przykładowe menu, a w nim gołąbki z sosem pomidorowym, sałatka cezar, jaja w różnych postaciach, koktajle, pojawiają się również owoce morza! Niestety catering nie udostępnia aktualnego menu na Dietly, więc jeśli lubisz niespodzianki to Dietetyczny Warsztat jest dla Ciebie 🙂

Miejsce 5 Perfect Chef

Średnia ocen: 4.73

Liczba opinii nt. cateringu Perfect Chef: 777

Na stronie cateringu przeczytamy, że Perfect Chef to catering dla “perfekcyjnych smakoszy”. Brzmi wykwintnie 🙂 A jak smakuje? Z najnowszych opinii klientów wnioskuję, że całkiem dobrze: “Bardzo smaczne posiłki cena vs jakość i ilość jest bardzo dobra. Polecam ten catering dietetyczny z całego serca :)”

Przechodząc do konkretów:

 • cena za 1 dniowe zamówienie diety standard zaczyna się od 38 zł (1200 kcal), a kończy na 52,00 zł (3000 kcal),
 • dieta składa się z 5 posiłków,
 • jest opcja podejrzenia planowanego menu na Dietly.
zamow online przycisk

Przykładowe menu z diety standardowej cateringu Perfect Chef:

Podsumowanie cateringu Perfect Chef:

Catering zapewnia nas, że nad menu pracują dietetycy i chyba nie kłamie 🙂 Każde danie jest dobrze zbilansowane, zawiera źródło białka, zarówno roślinne, jak i zwierzęce. Dieta obfituje w warzywa, pojawiają się również fit słodycze. Słowem – dla każdego coś dobrego!

dieta banana catering

Miejsce 4 Dieta Banana

Średnia ocen: 4.76

Liczba opinii nt. cateringu Dieta Banana: 2302

Dieta Banana znajduje się w większości naszych rankingów diet, co świadczy o naprawdę sporym zainteresowaniu i wysokich ocenach klientów. Ten catering oferuje nam 5 wariantów diet. Opinie są wysokie, a klienci cenią sobie przede wszystkim różnorodność i świeżość dań oraz sprawną dostawę.  Dodatkowo, jeśli zdecydujemy się na złożenie zamówienia przez Dietly.pl na co najmniej 20 dni – cena spada wtedy o 2 zł na każdy dzień zamówienia.

Przechodząc do konkretów:

 • cena za 1 dniowe zamówienie diety standard zaczyna się od 37 zł (1200 kcal), a kończy na 43 zł (2000 kcal),
 • dieta składa się z 5 posiłków,
 • jest opcja podejrzenia planowanego menu na Dietly.
zamow online przycisk

Przykładowe menu diety standardowej z cateringu Dieta Banana:

Podsumowanie cateringu Dieta Banana: 

Menu cateringu Dieta Banana pobudza moje kubki smakowe! Catering czerpie inspiracje z kuchni z różnych stron świata. W menu znajdziemy chili con carne, krem z pieczonej papryki, orientalną polędwiczkę z mango… nie zabraknie kuchni polskiej i pulpecików po kaszubsku z mizerią! 🙂 To prawie tak jakbyśmy byli cały czas w podróży, ale na weekend zjeżdżali do mamy na niedzielny obiad.

Miejsce 3 Bomba Box

Średnia ocen: 4.8

Liczba opinii nt. cateringu Bomba Box: 2035

Klienci cenią sobie ten catering za różnorodność, estetykę podania i świeże składniki. “Pyszne, zawsze świeże, zawsze na czas” pisze Rafał. Przeglądając tygodniowe menu trafiłam na spanakopitę… to nie błąd w pisowni, a grecki placek ze szpinakiem 🙂 W Bomba Box oprócz spanakopity znajdziemy sporo tradycyjnych dań kuchni polskiej. Dodatkowo, jeśli zdecydujemy się na złożenie zamówienia przez Dietly.pl na co najmniej 20 dni – cena spada wtedy aż o 3 zł na każdy dzień zamówienia.

Przechodząc do konkretów:

 • cena za 1 dniowe zamówienie diety standard zaczyna się od 39 zł (1200 kcal), a kończy na 52,00 zł (3000 kcal),
 • dieta składa się z 5 posiłków,
 • jest opcja podejrzenia planowanego menu na Dietly.
zamow online przycisk

Przykładowe menu z diety standardowej cateringu Bomba Box:

Podsumowanie cateringu Bomba Box: 

Bomba Box oprócz bombowych cen może również pochwalić się bombowym menu. Natomiast chciałabym podkreślić, że dieta standard to dieta dla mięsożerców. W menu często pojawia się mięso, zdecydowanie rzadziej ryby czy nasiona roślin strączkowych. Za to podwieczorki są bezmięsne, bo w wersji na słodko 🙂

wykwintny box

Miejsce 2 Wykwintny Box 

Średnia ocen: 4.81

Liczba opinii nt. cateringu Wykwintny Box: 1345

Założyciele cateringu Wykwintny Box swoją ofertę diet pudełkowych kierują do każdego, kto pragnie zadbać o siebie w sposób jak najbardziej skuteczny, łatwy, przyjemny i przede wszystkim- niedrogi. Ich menu inspirowane jest smakami z całego świata, tak więc jeśli lubisz różnorodność, będzie to dla Ciebie doskonały wybór. Jesteśmy zapewniani o wysokiej jakości składników, z których przygotowywane są nasze zbilansowane posiłki. Również jeśli chodzi o cenę, nie ma na co narzekać! Dodatkowo, jeśli zdecydujemy się na złożenie zamówienia przez Dietly.pl na co najmniej 21 dni – cena spada wtedy o 2 zł na każdy dzień zamówienia.

Przechodząc do konkretów:

 • cena za 1 dniowe zamówienie diety standard zaczyna się od 38 zł (1250 kcal), a kończy na 50 zł (3000 kcal),
 • dieta składa się z 5 posiłków,
 • są dostawy w weekend,
 • jest opcja podejrzenia planowanego menu na Dietly.
zamow online przycisk

Przykładowe menu dla diety standardowej z cateringu Wykwintny Box:

Podsumowanie cateringu Wykwintny Box :

 Cena tego cateringu jest bardzo atrakcyjna, a sporo komentarzy o satysfakcjonujących porcjach i różnorodnych smakach potraw zdecydowanie zachęca do ich wypróbowania. Patrząc chociażby na przykładowy, jednodniowy jadłospis diety Standardowej widzimy dania inspirowane kuchnią włoską, azjatycką i tradycyjną. Do tego odwrócone ciasto ananasowe…jestem zaintrygowana. Klienci nie szczędzą w pozytywnych opiniach na temat tego cateringu, jak pisze klientka Magda: “Jesteśmy z mężem zachwyceni, mamy doświadczenie z kilkunastoma firmami cateringowymi i Wykwintny Box zdecydowanie wygrywa. Doceniamy każdy aspekt zaczynając od idealnie zgrzanej folii, dostaw zawsze na czas, przemiłej obsługi i oczywiście pyszne, świeże, atrakcyjne i zróżnicowane jedzenie ;)”.

Dziki Box

Miejsce 1 Dziki Box

Średnia ocen: 4.88

Liczba opinii nt. cateringu Dziki Box: 878

 Hasło cateringu brzmi: “Zdrowa żywność w cenie dostępnej dla każdego”. Dziki Box zapewnia, że ich dania są wolne od konserwantów, a jedzenie przechodzi obróbkę w technice konwekcji, co zapewnia wysoką przyswajalność i minimalny spadek wartości odżywczych. 

Przechodząc do konkretów:

 • cena za 1 dniowe zamówienie diety standard zaczyna się od 39 zł (1200 kcal), a kończy na 55 zł (3500 kcal),
 • dieta składa się z 5 posiłków,
 • jest opcja podejrzenia planowanego menu na Dietly.
zamow online przycisk

Przykładowe menu z diety standardowej Dziki Box Catering :

Podsumowanie Dziki Box Catering:

Dziki Box stawia na klasykę. Od czasu do czasu w menu pojawia się danie bardziej wymyślne takie jak czekoladowy pudding z tapioki. Jednak Dziki Box to zdecydowanie catering dla tych osób, które nie lubią udziwnień. Przyjrzałam się tygodniowemu menu i nie mam żadnych zastrzeżeń. Dieta standardowa wygląda na dobrze zbilansowaną, pełnowartościową i smaczną. Co o cateringu mówią jego klienci? “Wszystko jak najbardziej w porządku. Dostawy o czasie, wszystko smaczne i ładnie wyglądające. Polecam”

Popularne wpisy na blogu:

Dieta bez jajek – zasady i wskazówki
Placki z dyni z camembertem i pestkami dyni – przepis
Proteinowy 3 bit z owocami leśnymi – przepis na deser w wersji fit
Sałatka z brokuła, czerwonej fasoli i halloumi – przepis z kuchni Dietly
Makaron z krewetkami po azjatycku – przepis z kuchni Dietly
Kalkulator BMI – normy i wzór na wskaźnik masy ciała
Szybkie przekąski 200 kcal – bez gotowania – przepisy
Dieta śródziemnomorska
Zdrowe śniadania 400 kcal – proste przepisy
Zielone koktajle 200 kcal – przepisy na smoothie
7 właściwości zdrowotnych soku z buraka, które przekonają Cię do włączenia go do diety
Alkohol a dieta – czy można pić alkohol podczas odchudzania?
Produkty light – żywieniowe pułapki, czy zdrowe rozwiązania?
Idealna aplikacja do ćwiczeń – sprawdź ranking najpopularniejszych
Ranking promocji na Black Week w cateringach dietetycznych. Który rabat wybrać?