Blog

Szybkie przekąski 200 kcal – bez gotowania – przepisy

Udowadniamy, że da się skomponować pełny posiłek w kilka sekund! Każda z naszych propozycji szybkich przekąsek składa się z dwóch składników i zawiera 200 kcal. Takie szybkie przekąski mogą być formą drugiego śniadania lub podwieczorku, a dzięki wyliczonej kaloryczności, sprawdzi się wśród osób stosujących jadłospis o konkretnej kaloryczności. Szybkie przekąski są dobrym rozwiązaniem dla każdego, kto chciałby uniknąć zbędnego gotowania i móc w prosty sposób zaplanować dobrze całotygodniowe zakupy – wystarczy kupić tylko kilka składników!

Spis treści:

Szybkie przekąski a catering dietetyczny

Szybkie przekąski 200 kcal będą dobrym dodatkiem do diety domowej w cateringu dietetycznym. Ten wariant jest jedną z najtańszych diet pudełkowych i możemy ją zamówić do większości miast w Polsce. Jednocześnie posiłki, które zawiera, zadowolą wiele podniebień, ponieważ są znane i lubiane – menu jest połączeniem tradycyjnych potraw, różnorodności składników i atrakcyjnego smaku. Dieta domowa zazwyczaj obejmuje 3 posiłki. Poniższe szybkie przekąski mogą być dopełnieniem jednej z nich – przykładowo, jeśli nasze zapotrzebowanie wynosi 1700 kcal, to możemy zamówić dietę domową 1500 kcal i dodać jedną z 200-kalorycznych propozycji. W ten sposób unikniemy gotowania i długich zakupów.  

Składniki odżywcze w szybkich przekąskach

Nasze szybkie przekąski składają się ze świeżych i suszonych owoców, które są źródłem potasu, błonnika oraz antyoksydantów. Dodatki takie jak orzechy włoskie oraz migdały będą chrupiącym i smacznym urozmaiceniem, które jednocześnie jest źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych. Gorzka czekolada to składnik, który nie tylko zadowoli nas swym smakiem, ale także dostarczy nam sporej dawki magnezu.

szybkie przekąski
www.dietly.pl

Popularne wpisy na blogu:

Dlaczego ciemny chleb jest lepszy od jasnego?
Anemia – objawy, badania diagnostyczne i najlepsze źródła żelaza
Jaką funkcję w organizmie pełni białko?
Białko w warzywach – które mają go najwięcej?
Właściwości i rodzaje białek – jak stosować białko?
Czym grozi niedobór białka w diecie?
Imprezowe kompendium wiedzy – co ma wpływ na kaca?
TOP 5 Dieta dla Mam – catering dietetyczny w ciąży
Co jeść w ciąży – porady dietetyka
Dieta na odchudzanie – jak stosować, co jeść, żeby schudnąć?
Przepisy na 4 zimowe desery w wersji fit
Czy naturalne afrodyzjaki działają? Jak zwiększyć libido?
Kiedy brać probiotyk? Przy antybiotykoterapii i nie tylko
Czym jest nietolerancja laktozy? Objawy, diagnostyka i dieta.
Ciałopozytywność – co to właściwie znaczy?