Blog

Szybkie przekąski 200 kcal – bez gotowania – przepisy

Udowadniamy, że da się skomponować pełny posiłek w kilka sekund! Każda z naszych propozycji składa się z dwóch składników i zawiera 200 kcal. Takie szybkie przekąski mogą być formą drugiego śniadania lub podwieczorku, a dzięki wyliczonej kaloryczności, sprawdzi się wśród osób stosujących jadłospis o konkretnej energetyczności. Szybkie przekąski są dobrym rozwiązaniem dla każdego, kto chciałby uniknąć zbędnego gotowania i móc w prosty sposób zaplanować dobrze całotygodniowe zakupy – wystarczy kupić tylko kilka składników!

Szybkie przekąski na 200 kcal będą dobrym dodatkiem do Diety Domowej w cateringu dietetycznym. Ten wariant jest jedną z najtańszych diet pudełkowych i możemy ją zamówić do większości miast w Polsce. Jednocześnie posiłki, które zawiera, zadowolą wiele podniebień, ponieważ są znane i lubiane – menu jest połączeniem tradycyjnych potraw, różnorodności składników i atrakcyjnego smaku. Dieta Domowa obejmuje 3 posiłki i możliwy jest wybór jednego z 3 opcji kaloryczności: 1000 kcal, 1500 kcal, 2000 kcal. Poniższe przekąski mogą być dopełnieniem jednej z nich – przykładowo, jeśli nasze zapotrzebowanie wynosi 1700 kcal, to możemy zamówić Dietę Domową 1500 kcal i dodać jedną z 200-kalorycznych propozycji. W ten sposób unikniemy gotowania i długich zakupów.  

Nasze szybkie przekąski składają się ze świeżych i suszonych owoców, które są źródłem potasu, błonnika oraz antyoksydantów. Dodatki takie jak orzechy włoskie oraz migdały będą chrupiącym i smacznym urozmaiceniem, które jednocześnie jest źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych. Gorzka czekolada to składnik, który nie tylko zadowoli nas swym smakiem, ale także dostarczy nam sporej dawki magnezu.

Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami na 300 kcal: Szybkie przekąski 300 kcal – bez gotowania – przepisy

Sprawdź na czym polega Dieta Domowa i dowiedz się dlaczego warto ją wypróbować!

www.dietly.pl

Podobne artykuły