Blog

Recenzja cateringu Boski Box

„Człowiek głodny to człowiek zły” i trudno się z tym nie zgodzić (szczególnie w pracy). Nic tak nie irytuje, jak burczenie własnego brzucha w takt narzekań klienta. A że ekipa „Dietly” to sami profesjonaliści (którzy do tego lubią dobrze pojeść), to z chęcią wypróbowaliśmy catering BOSKI BOX. Oprócz diet z 5 posiłkami, mają w swojej ofercie coś dla osób, które chcą zabrać 3 smaczne pudełka do pracy. Do testów wzięliśmy Dietę OFFICE (wersję standardową oraz VEGE). Jakie są nasze wrażenia?

zamow online przycisk

Nie oszukujmy się. Rzadko nam się chce przygotowywać posiłki na następny, intensywny dzień w pracy. Jeśli dobrze pójdzie, to zjemy jakieś śniadanie w domu, ale najczęściej kończy się to kawą i pośpiesznie zjedzoną bułką/jogurtem gdzieś „po drodze”. Później brakuje 30 minut, aby na spokojnie zjeść coś konkretniejszego i od 13 marzymy już tylko o jakimkolwiek obiedzie. Jesteśmy GŁODNI i w nerwach… i dodatkowo świadomi, jak nieregularnie spożywane i słabej jakości posiłki wpływają na nasze zdrowie. Zamawianie czegoś na szybko w lokalnych knajpkach też odbija się na portfelu. Dlatego biorąc pod uwagę nasz ogólny dobrostan (w tym stan psychiczny) uważamy, że skorzystanie z cateringu dietetycznego jest genialną opcją. Jeśli nie potrzebujemy jedzenia na cały dzień, ale chcemy zadbać o 3 pierwsze posiłki, to taką opcję oferuje BOSKI BOX Catering. Ma siedzibę w Warszawie, ale dowozi do kilku największych miast w Polsce, w tym do Trójmiasta i Wrocławia (sprawdź GDZIE jeszcze).

Szkoda, że kilka dni testów minęło w zawrotnym tempie. Wszyscy doceniliśmy, jaka to wygoda (a niemal luksus), gdy nie trzeba się martwić o jedzenie. Codziennie czekało na nas smaczne I i II śniadanie oraz obiad do zabrania ze sobą do pracy. Wybraliśmy kaloryczność 1500 kcal, więc porcje były odpowiednie nawet na nieco większego „głoda”. I tak oto zjedliśmy m.in.: zdrową owsiankę z twarożkiem i frużeliną z borówek, gnocchi w sosie puttanesca z pieczonym kurczakiem, oliwkami i kaparami, „hiszpański kociołek” oraz schab ze śliwką w sosie majerankowym z kluskami śląskimi. W VEGE opcji były to również ciekawe propozycje np. mozzarella w owsianej panierce z brązowym ryżem i dipem ziołowo- czosnkowym. Chyba każdy poczułby różnicę… Menu bez porównania z tym, które większość z nas jest w stanie przygotować sobie na co dzień. Oprócz tego, że posiłki były różnorodne to widać było, że wszystko zostało przygotowane na świeżo, z dobrej jakości produktów. Warzywa i owoce zawsze wyglądały zachęcająco i po prostu… wszystko było smaczne. Co tu dużo gadać. Jeśli nie masz czasu myśleć o zakupach lub gotować, a dobrze byłoby bardziej zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie, pomyśl o cateringu dietetycznym. W BOSKIM BOXIE często możesz upolować całkiem sporą zniżkę na dowolną dietę również w opcji 5 posiłkowej!  Wybierz dla siebie najlepszą spośród 12 dostępnych (w tym np. Dieta STANDARD, Dieta VEGE+Fish, Dieta KETO, Dieta Niski IG) i czuj się dobrze na co dzień. Zaoszczędzisz nerwy, czas, a nawet pieniądze.

dietly catering dietetyczny