Filtry
Sortuj według
Miasto
Smolec
Cena
Od 35,00zł do 90,00zł
Ocena
Dostawa
Rodzaj diety
Warianty posiłków
Kaloryczności
Od 1200 kcal do 3000 kcal
Opcje dodatkowe
Popularność

Eat2BeFit

4.85
10
89% klientów pozytywnie ocenia smak poszczególnych posiłków
Eat2beFit, to firma dostarczająca siedem zróżnicowanych zarówno pod kątem posiłków jak i kaloryczności diet. Znakiem rozpoznawczym cateringu dietetycznego Eat2beFit jest dokładność i staranność w przygotowywaniu posiłków zdrowych, smacznych i zbilansowanych.

Fitapetit

Catering Dietetyczny Fit Apetit, to wybór dla osób ceniących sobie dbałość o detale i pasję w każdym pudełku. Pozytywnie zakręceni ludzie na punkcie zdrowego żywienia zadbają o to, aby słowo „jakość” było tym co zdefiniuje Twoją dietę pudełkową.

OptiDiet

4.49
14
89% klientów pozytywnie ocenia smak poszczególnych posiłków
Firma Optidiet to wykwalifikowana kadra dietetyków i trenerów personalnych, którzy kładą nacisk na zdrowy tryb życia. Interesują się nie tylko zdrowiem człowieka i jego odżywianiem, ale pamiętają także o tym jak ważne jest pamiętanie o zdrowiu psychicznym i prawidłowa suplementacja. W swojej ofercie mają catering zoptymalizowany pomiędzy prawidłową ilością kalorii a indywidualnymi potrzebami, smakami ich odbiorców.

Bistrobox

4.96
9
Bistrobox to catering dietetyczny, który swoim klientom proponuje nie tylko odchudzanie, ale przede wszystkim idealne kompozycje przepisów, których celem jest odmładzanie dietą. Agnieszka Mielczarek wraz z Natalią Szczygieł na co dzień wspólnie pokazują ludziom jak istotna jest dieta w naszym samopoczuciu i zdrowiu

Food for Body Catering Dietetyczny

"Catering dietetyczny „Food For Body” powstał w trosce o Waszą wymarzoną sylwetkę. Zadaniem firmy jest uświadomienie, że dieta nie musi być nudna i bez smaku. Różnorodna i odpowiednio zbilansowane menu. Dania są zawsze świeże i pełne nowych smaków. Firma „Food for Body” dba o Wasze dobre samopoczucie, z możliwością wyboru pełnego wachlarza produktów oraz diet zaspokajających Wasze potrzeby."

Kokos Fit Catering

Jeśli jesteś mieszkańcem Wrocławia i jego okolic to swobodnie możesz skorzystać z cateringu dietetycznego proponowanego przez Koko’s fit Catering. W składzie firmy znajdują się pasjonaci zdrowego trybu życia, którzy chcieliby podzielić się z Tobą pozytywną energią! Pomogą Ci również w osiągnięciu postawionych celów- zgubienia zbędnych kilogramów, udzielą Ci niezbędnych rad, przygotują plan aktywności fizycznej oraz zapewnią kompleksowe wsparcie. Koko’s fit Catering dostarczy Ci zdrowe posiłki wprost pod Twoje drzwi. Możesz być pewny, że dania, które otrzymasz będą dokładnie przygotowane, odpowiednio zbilansowane, a ich skład będzie pełen mikro-oraz makroelementów. Wszystko, po to aby Twój organizm prawidłowo funkcjonował! Jeżeli od jakiegoś czasu uprawiasz sport, interesujesz się zdrowym odżywianiem i dobrze wiesz, czego potrzebuje Twój organizm- to możesz skorzystać z pojedynczych usług proponowanych przez firmę. Dla osób, które chciałyby uzyskać kompleksową pomoc zostały stworzone pakiety, w których będziesz pod okiem specjalistów od początku do końca Twojej przemiany.

Get New Shape

5
3
91% klientów pozytywnie ocenia smak poszczególnych posiłków
Nadadzą kształt Twojemu ciału poprzez odpowiednio zbilansowane, zdrowe i pyszne jedzenie. Zróżnicowany jadłospis i niepowtarzalne przepisy, opracowane przez doświadczoną Szefową Kuchni, dodadzą smaku Twojej codzienności. Get new shape - zacznij coś nowego, otwórz się na nową rzeczywistość, nowe smaki, nowego siebie!

MRM Food

4.72
3
79% klientów pozytywnie ocenia smak poszczególnych posiłków
Catering Małgorzaty Rozenek-Majdan, to nowa pozycja na rynku cateringów dietetycznych. Powstał z zamiłowania do zdrowego odżywiania i trybu życia jaki prowadzi jego autorka. Jeśli jesteś ciekawy diety stosowanej przez Małgorzatę Rozenek, spróbuj i przekonaj się sam jak ważne jest dla niej odpowiednie gotowanie i zdrowy tryb życia.
  • 1
  • 2