Wszystkie filtry

Cena diety

Kaloryczność

Wymiana posiłków
Najszybsza dostawa
Wszystkie filtry

Cateringi dietetyczne: Radziejów

(3 dostępne)
Sortuj według:

Fresh Catering

56-999 zł / 5 posiłków
Catering premium

Zespół młodych, energicznych ludzi, którzy kochają jedzenie. Komponują i przygotowują posiłki z pasją i ogromną starannością. Fresh Catering to propozycja pysznych, pełnowartościowych dań podanych w estetyczny sposób. Posiłki zachęcają smakiem, aromatem i wyglądem! Fresh Catering jest otwarty na nowe smaki, połączenia i kompozycje. Nie czekaj na lepszy moment, wybierz pakiet dietetyczny z oferty Fresh Catering!

Dostawa w niedzielęDostawa w sobotęKonsultacja dietetykaMenu widoczne w DietlyOpakowanie ekologiczne
+1 inne
Dostępne cechy cateringu:
Program lojalnościowy
Najszybciej zamówisz na: THURSDAY(jeszcze przez 15 godz. i 2 min.)

Quchnia Catering

45-58 zł / 5 posiłków
Catering ekonomiczny

Quchnia Catering proponuje potrawy oparte na zasadach diety Paleo (bez glutenu i laktozy), jak najmniej przetworzone, jak najbardziej naturalne! Kucharze skupiają się na eliminacji niezdrowych, gotowych dań, cukru rafinowanego, glutenowego zboża oraz pro-zapalnych olejów roślinnych. Jako zdrowe zamienniki stosują erytrytol lub miód z lokalnej pasieki, nasiona chia, olej i mleko kokosowe. Kluczową rolę w oferowanym cateringu odgrywają świeże, zdrowe produkty, które korzystnie wpływają na ciało, umysł i samopoczucie!

Menu widoczne w DietlyProgram lojalnościowy
Dostępne cechy cateringu:
Najszybciej zamówisz na: MONDAY(jeszcze przez 1 dni, 17 godz. i 2 min.)

Zwędzone Naturze

57-75 zł / 5 posiłków
Catering premium

Zwędzone Naturze to catering dietetyczny, który postanowił, że nakarmi każdego głodomora. Co więcej dzięki temu, że wszystkie potrawy są gotowane na naturalnych składnikach wiadomo, że zawartość pudełek pozytywnie przysłuży się zdrowiu. Nie ma to jak witaminy prosto z warzyw i owoców. Poczuj się najedzony i pełny sił dzięki Zwędzonemu Naturze.

Dostawa w niedzielęDostawa w sobotę
Dostępne cechy cateringu:
Najszybciej zamówisz na: FRIDAY(jeszcze przez 15 godz. i 2 min.)