Nowość

Najprostszy sposób by porównać i wybrać najlepszy catering

To proste! Wybierasz diety i dodajesz do porównania. System tworzy czytelną tabelę, dzięki której w łatwy sposób przeanalizujesz ceny, opinie, menu i inne parametry wybranych zestawów.

Zobacz prezentację
compare diets placeholder

Porównaj szybko najpopularniejsze diety

Przejdź do porównania
Dlaczego warto skorzystać z porównywarki Dietly?
Na Dietly jest kilkaset cateringów, z których każdy ma po kilka lub kilkanaście wariantów diet. Rzetelne porównanie ich między sobą jest... właściwie niemożliwe. Dlatego zbudowaliśmy dla Ciebie ten sprytny system, który w przejrzystej tabeli wskaże kluczowe różnice i pomoże Ci łatwiej wybrać idealny catering.

Oszczędność czasu

Zaledwie kilka kliknięć dzieli Cię od otrzymania przejrzystej tabeli porównującej ceny, kaloryczność, menu, promocje, godziny dostawy i inne bardzo ważne aspekty przy wyborze diety pudełkowej.

Szybki podgląd menu

Szybki podgląd menu Kiedy oferty cateringów są do siebie naprawdę bardzo podobne, z pomocą może przyjść Ci dostęp do menu na najbliższych kilka dni. Sprawdź, kto najbardziej uderza w Twoje smaki.

Prawdziwe opinie

W Dietly sprawdzisz prawdziwe opinie klientów na temat cateringu jak i procent pozytywnie ocenionych posiłków w każdej diecie

Porównaj ceny

Smak, opinie, menu - to wszystko bardzo ważne przy wyborze cateringu dietetycznego, ale nie ukrywajmy, że to ile zapłacisz, też jest ważne. Porównaj stawki za swój wybrany wariant diety jeszcze prościej!

Teraz możesz dodawać cateringi do porównania jeszcze wygodniej

Placeholder list mode

Po typie dietyNowość

Wybierz wariant diety pudełkowej, który najbardziej przypadł Ci do gustu i porównaj między sobą opcje proponowane przez różne cateringi.

Placeholder single mode

Po nazwie cateringu

Znasz już jakieś cateringi i chcesz porównać je między sobą? Wpisz ich nazwy w wyszukiwarce i sprawdź różnice w ich ofertach.