Catering dietetyczny - SmoothCatering
  Kliknij by zapisać dany catering jako ulubiony

  SmoothCatering

  90%
  4.86
  (336)
  Procent pozytywnie ocenionych posiłków w Dietly.
  Ocena generalna cateringu oraz liczba opinii.
  336 opinii
  Brak możliwości wyceny
  Dostawa na niedzielęDostawa na sobotęKonsultacja dietetykaMenu widoczne w DietlyOpakowanie ekologiczne
  +1 inne
  Dostępne cechy cateringu:
  Własny program lojalnościowy (skarbonka)
  Najszybciej zamówisz na: (pozostało )

  Dostępne Diety Pudełkowe

  POLECANY
  Nowość

  Program z wyborem menu

  Decyduj, które posiłki chcesz jeść i komponuj swoje codzienne menu

  Ty układasz swoje menu jak w restauracji

  Nawet 105 posiłków do wyboru każdego dnia

  karty posiłków

  Program standardowy

  Wybierz spośród diet przygotowanych przez dietetyków

  Diety przygotowane przez dietetyków

  10 profesjonalnych diet

  karty diet

  Program standardowy

  Diety przygotowane przez dietetyków

  10 profesjonalnych diet

  1.0. Economy
  1.0. Economy
  brak opinii
  Procent pozytywnie ocenionych posiłków w panelu klienta cateringu

  Ukryj szczegóły diety

  Miasto nieobsługiwane

  o idealny wybór dla tych, którzy chcą prowadzić zdrowy tryb życia oparty o pełnowartościowe, różnorodne i zbilansowane posiłki. Tych, którzy cenią sobie odżywianie wpływające na witalność, dobre samopoczucie i sylwetkę. Posiłki przygotowujemy z najlepszej jakości składników. Mamy na uwadze przy komponowaniu menu, aby dostarczało zbilansowane mikro- i makroskładniki oraz witaminy. Dieta bazuje na świeżych sezonowych warzywach i owocach. Białka pochodzą z wysokiej jakości wyselekcjonowanych mięs, ryb, jaj, roślin strączkowych oraz nabiału. Istotną składową dań są również kwasy tłuszczowe pochodzące z odpowiednio dobranych źródeł oraz produkty określane mianem Super Foods jak quinoa, siemię lniane, jarmuż, goji, nasiona konopi, młody jęczmień, spirulina i chia. Znamy naszych dostawców, wszystkie składniki poddajemy dogłębnej analizie i selekcji, nie stosujemy półproduktów, ulepszaczy i konserwantów. Nie używamy cukru, słodzimy ksylitolem, miodem i korzystamy ze słodzików naturalnie występujących w owocach. Z myślą o zwiększeniu walorów zdrowotnych naszych dań, stosujemy składniki zawierające dużą ilość antyoksydantów. W celu optymalizowania diety współpracujemy z zespołem doświadczonych dietetyków. MAKROSKŁADNIKI: 15-20% B, 30-40% T, 40-50% W.

  Dostępne warianty

  Standard

  Wegetariańska

  Wybierz wariant, aby zobaczyć dostępne kaloryczności

  Ukryj szczegóły diety
  1.1. Smooth Standard
  1.1. Smooth Standard
  89%
  4.67
  (24)

  Sprawdź szczegóły diety

  Miasto nieobsługiwane

  To idealny wybór dla tych, którzy chcą prowadzić zdrowy tryb życia oparty o pełnowartościowe, różnorodne i zbilansowane posiłki. Tych, którzy cenią sobie odżywianie wpływające na witalność, dobre samopoczucie i sylwetkę. Posiłki przygotowujemy z najlepszej jakości składników. Mamy na uwadze przy komponowaniu menu, aby dostarczało zbilansowane mikro- i makroskładniki oraz witaminy. Dieta bazuje na świeżych sezonowych warzywach i owocach. Białka pochodzą z wysokiej jakości wyselekcjonowanych mięs, ryb, jaj, roślin strączkowych oraz nabiału. Istotną składową dań są również kwasy tłuszczowe pochodzące z odpowiednio dobranych źródeł oraz produkty określane mianem Super Foods jak quinoa, siemię lniane, jarmuż, goji, nasiona konopi, młody jęczmień, spirulina i chia. Znamy naszych dostawców, wszystkie składniki poddajemy dogłębnej analizie i selekcji, nie stosujemy półproduktów, ulepszaczy i konserwantów. Nie używamy cukru, słodzimy ksylitolem, miodem i korzystamy ze słodzików naturalnie występujących w owocach. Z myślą o zwiększeniu walorów zdrowotnych naszych dań, stosujemy składniki zawierające dużą ilość antyoksydantów. W celu optymalizowania diety współpracujemy z zespołem doświadczonych dietetyków. MAKROSKŁADNIKI: 15-20% B, 30-40% T, 40-50% W.

  Dostępne warianty

  5 POSIŁKÓW

  Wybierz wariant, aby zobaczyć dostępne kaloryczności

  Sprawdź szczegóły diety
  1.2. Smooth Wege
  1.2. Smooth Wege
  89%
  4.50
  (7)

  Sprawdź szczegóły diety

  Miasto nieobsługiwane

  To idealny wybór dla tych, którzy chcą prowadzić zdrowy tryb życia oparty o pełnowartościowe, różnorodne i zbilansowane posiłki. Tych, którzy cenią sobie odżywianie wpływające na witalność, dobre samopoczucie i sylwetkę. Posiłki przygotowujemy z najlepszej jakości składników. Mamy na uwadze przy komponowaniu menu, aby dostarczało zbilansowane mikro- i makroskładniki oraz witaminy. Dieta bazuje na świeżych sezonowych warzywach i owocach. Białka pochodzą z wysokiej jakości wyselekcjonowanych jaj, roślin strączkowych oraz nabiału. Istotną składową dań są również kwasy tłuszczowe pochodzące z odpowiednio dobranych źródeł oraz produkty określane mianem Super Foods jak quinoa, siemię lniane, jarmuż, goji, nasiona konopi, młody jęczmień, spirulina i chia. Znamy naszych dostawców, wszystkie składniki poddajemy dogłębnej analizie i selekcji, nie stosujemy półproduktów, ulepszaczy i konserwantów. Nie używamy cukru, słodzimy ksylitolem, miodem i korzystamy ze słodzików naturalnie występujących w owocach. Z myślą o zwiększeniu walorów zdrowotnych naszych dań, stosujemy składniki zawierające dużą ilość antyoksydantów. W celu optymalizowania diety współpracujemy z zespołem doświadczonych dietetyków. MAKROSKŁADNIKI: 15-20% B, 30-40% T, 40-50% W.

  Dostępne warianty

  5 POSIŁKÓW

  Wybierz wariant, aby zobaczyć dostępne kaloryczności

  Sprawdź szczegóły diety
  1.3. Smooth Wege+Fish
  1.3. Smooth Wege+Fish
  86%
  5.00
  (12)

  Sprawdź szczegóły diety

  Miasto nieobsługiwane

  To idealny wybór dla tych, którzy chcą prowadzić zdrowy tryb życia oparty o pełnowartościowe, różnorodne i zbilansowane posiłki. Tych, którzy cenią sobie odżywianie wpływające na witalność, dobre samopoczucie i sylwetkę. Posiłki przygotowujemy z najlepszej jakości składników. Mamy na uwadze przy komponowaniu menu, aby dostarczało zbilansowane mikro- i makroskładniki oraz witaminy. Dieta bazuje na świeżych sezonowych warzywach i owocach. Białka pochodzą z wysokiej jakości wyselekcjonowanych ryb, jaj, roślin strączkowych oraz nabiału. Istotną składową dań są również kwasy tłuszczowe pochodzące z odpowiednio dobranych źródeł oraz produkty określane mianem Super Foods jak quinoa, siemię lniane, jarmuż, goji, nasiona konopi, młody jęczmień, spirulina i chia. Znamy naszych dostawców, wszystkie składniki poddajemy dogłębnej analizie i selekcji, nie stosujemy półproduktów, ulepszaczy i konserwantów. Nie używamy cukru, słodzimy ksylitolem, miodem i korzystamy ze słodzików naturalnie występujących w owocach. Z myślą o zwiększeniu walorów zdrowotnych naszych dań, stosujemy składniki zawierające dużą ilość antyoksydantów. W celu optymalizowania diety współpracujemy z zespołem doświadczonych dietetyków. MAKROSKŁADNIKI: 15-20% B, 30-40% T, 40-50% W.

  Dostępne warianty

  5 POSIŁKÓW

  Wybierz wariant, aby zobaczyć dostępne kaloryczności

  Sprawdź szczegóły diety
  2.1. Sport Standard
  2.1. Sport Standard
  88%

  Sprawdź szczegóły diety

  Miasto nieobsługiwane

  To propozycja dla aktywnych osób, uprawiających sport wyczynowo lub rekreacyjnie. Dla tych, którzy poszukują odżywiania wpływającego na optymalizację wyników i regenerację organizmu. To idealny wybór dla chcących prowadzić zdrowy i aktywny tryb życia oparty o pełnowartościowy różnorodny i zbilansowany sposób odżywiania wpływający na witalność, dobre samopoczucie i sylwetkę. Posiłki przygotowujemy jedynie z najlepszej jakości składników, mając na uwadze skomponowanie menu dostarczającego zbilansowane mikro- i makroskładniki oraz witaminy. Menu uwzględnia zwiększone zapotrzebowanie na mikro- i makroelementy, przeciwutleniacze i minerały niezbędne dla sportowców, białka pochodzące z mięsa, ryb, jaj, roślin strączkowych i nabiału, kiełków oraz odpowiednie tłuszcze i łatwo przyswajalne węglowodany. W menu oferujemy batony proteinowe i koktajle wspomagające wchłanianie składników odżywczych i energii. Z uwagi na wymagania żywieniowe zestawy SPORT zawierają dania z wysoką zawartością węglowodanów dla energii i redukcji zmęczenia w trakcie zwiększonego wysiłku fizycznego oraz z wysoką zawartością białek idealną na po treningową porę. MAKROSKŁADNIKI: 25-30% B, 30-40% T, 40-45% W.

  Dostępne warianty

  5 POSIŁKÓW

  Wybierz wariant, aby zobaczyć dostępne kaloryczności

  Sprawdź szczegóły diety
  2.2. Sport Less Gluten + Lacto Free
  2.2. Sport Less Gluten + Lacto Free
  90%
  5.00
  (6)

  Sprawdź szczegóły diety

  Miasto nieobsługiwane

  To propozycja dla aktywnych osób, uprawiających sport wyczynowo lub rekreacyjnie. Dla tych, którzy poszukują odżywiania wpływającego na optymalizację wyników i regenerację organizmu. Posiłki skomponowane są z produktów wykluczających gluten oraz laktozę. To idealny wybór dla chcących prowadzić zdrowy i aktywny tryb życia oparty o pełnowartościowy różnorodny i zbilansowany sposób odżywiania wpływający na witalność, dobre samopoczucie i sylwetkę. Posiłki przygotowujemy jedynie z najlepszej jakości składników, mając na uwadze skomponowanie menu dostarczającego zbilansowane mikro- i makroskładniki oraz witaminy. Menu uwzględnia zwiększone zapotrzebowanie na mikro- i makroelementy, przeciwutleniacze i minerały niezbędne dla sportowców, białka pochodzące z mięsa, ryb, jaj, roślin strączkowych i nabiału, kiełków oraz odpowiednie tłuszcze i łatwo przyswajalne węglowodany. W menu oferujemy batony proteinowe i koktajle wspomagające wchłanianie składników odżywczych i energii. Z uwagi na wymagania żywieniowe zestawy SPORT zawierają dania z wysoką zawartością węglowodanów dla energii i redukcji zmęczenia w trakcie zwiększonego wysiłku fizycznego oraz z wysoką zawartością białek idealną na po treningową porę. MAKROSKŁADNIKI: 25-30% B, 30-40% T, 40-45% W.

  Dostępne warianty

  5 POSIŁKÓW

  Wybierz wariant, aby zobaczyć dostępne kaloryczności

  Sprawdź szczegóły diety
  3.1. Dieta Keto
  3.1. Dieta Keto
  93%
  4.67
  (80)

  Sprawdź szczegóły diety

  Miasto nieobsługiwane

  Dieta KETO to propozycja dla chcących przejść na dietę ketogeniczną bazującą przede wszystkim na dobrych tłuszczach i białkach polegającą na ograniczonym spożyciu węglowodanów. Stosowanie diety ketogennej w celu redukcji masy ciała wynika z założenia, iż organizm nie czerpie energii z węglowodanów, lecz ze spożywanych własnych tłuszczów i białka. KETO to propozycja na szybkie pozbycie się zbędnych kilogramów. Spożycie węglowodanów na diecie ketogennej nie powinno przekraczać 30g dziennie. W diecie ketogennej znacząco obniżamy, a nawet eliminujemy produkty zawierające węglowodany. Dla osiągnięcia założeń dieta zawierać 3 posiłki i eliminuje następujące produkty: ryż, makarony, kasze, pieczywo, płatki zbożowe (owsiane, jaglane, gryczane, żytnie, kukurydziane i inne), owoce, słodycze. Wszystkie składniki przygotowujemy sami, nie stosujemy półproduktów, ulepszaczy i konserwantów, do słodzenia stosujemy jedynie erytrytol. Z myślą o zwiększeniu walorów zdrowotnych naszych dań, stosujemy składniki zawierające dużą ilość antyoksydantów. W celu optymalizowania diety KETO współpracujemy z zespołem doświadczonych dietetyków. MAKROSKŁADNIKI: 15-20% B, 75-80% T, 5% W.

  Dostępne warianty

  3 Posiłki

  Wybierz wariant, aby zobaczyć dostępne kaloryczności

  Sprawdź szczegóły diety
  4.1. IO Standard - 4 posiłki
  4.1. IO Standard - 4 posiłki
  89%

  Sprawdź szczegóły diety

  Miasto nieobsługiwane

  To najlepsza opcja dla osób, które zmagają się z zaburzeniami gospodarki węglowodanowej takimi jak cukrzyca i insulinooporność. Dieta IO dedykowana jest wszystkim, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie, nie rezygnując przy tym z naprawdę pysznych, urozmaiconych posiłków. Nieprawidłowa glikemia często idzie w parze z nadwagą i otyłością, zespołem policystycznych jajników (PCOS), jak również niedoczynnością tarczycy i chorobą Hashimoto. W jadłospisie uwzględniamy produkty o niskim indeksie glikemicznym i wysokiej gęstości odżywczej. Dbamy o ich sezonowość, lokalność, a także smakowitość, nie zapominając o kluczowym aspekcie zdrowotnym. Ograniczamy ilość węglowodanów prostych i nasyconych kwasów tłuszczowych wraz z izomerami trans. Zwiększamy natomiast udział warzyw bogatych w błonnik pokarmowy i pełnych ziaren oraz składników działających antyoksydacyjnie i przeciwzapalnie. Dieta skomponowana jest z 4 posiłków, co pozwala na dłuższe przerwy między nimi i wyrównanie poziomu insuliny. Spożyte w regularnych odstępach dopasowanych do prowadzonego trybu życia zmniejszą chęć podjadania i ograniczą niekontrolowane skoki stężenia cukru we krwi. MAKROSKŁADNIKI: 15-20% B, 30-40% T, 40-45% W.

  Dostępne warianty

  4 POSIŁKI

  Wybierz wariant, aby zobaczyć dostępne kaloryczności

  Sprawdź szczegóły diety
  4.2. IO Wege+Fish - 4 posiłki
  4.2. IO Wege+Fish - 4 posiłki
  90%

  Sprawdź szczegóły diety

  Miasto nieobsługiwane

  To najlepsza opcja dla osób, które zmagają się z zaburzeniami gospodarki węglowodanowej takimi jak cukrzyca i insulinooporność. Dieta IO dedykowana jest wszystkim, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie, nie rezygnując przy tym z naprawdę pysznych, urozmaiconych posiłków. Nieprawidłowa glikemia często idzie w parze z nadwagą i otyłością, zespołem policystycznych jajników (PCOS), jak również niedoczynnością tarczycy i chorobą Hashimoto. W jadłospisie uwzględniamy produkty o niskim indeksie glikemicznym i wysokiej gęstości odżywczej. Dbamy o ich sezonowość, lokalność, a także smakowitość, nie zapominając o kluczowym aspekcie zdrowotnym. Ograniczamy ilość węglowodanów prostych i nasyconych kwasów tłuszczowych wraz z izomerami trans. Zwiększamy natomiast udział warzyw bogatych w błonnik pokarmowy i pełnych ziaren oraz składników działających antyoksydacyjnie i przeciwzapalnie. Dieta skomponowana jest z 4 posiłków, co pozwala na dłuższe przerwy między nimi i wyrównanie poziomu insuliny. Spożyte w regularnych odstępach dopasowanych do prowadzonego trybu życia zmniejszą chęć podjadania i ograniczą niekontrolowane skoki stężenia cukru we krwi. MAKROSKŁADNIKI: 15-20% B, 30-40% T, 40-45% W.

  Dostępne warianty

  4 POSIŁKI

  Wybierz wariant, aby zobaczyć dostępne kaloryczności

  Sprawdź szczegóły diety
  5.1. Smooth Sirtfood
  5.1. Smooth Sirtfood
  94%
  5.00
  (19)

  Sprawdź szczegóły diety

  Miasto nieobsługiwane

  Sirt to dieta, która swoją popularność zawdzięcza niesamowitej metamorfozie Adele. Jej głównym założeniem jest aktywacja sirtuin - białek enzymatycznych mających zdolność wyciszania określonych genów tzw. genów starzenia, decydujących o długości i jakości życia. Surtuiny wspierają redukcję stresu oksydacyjnego, spowalnianie procesów starzenia, a także ograniczają stany zapalne. Aktywacja sirtuin nie tylko pomaga utracić nadmierną masę ciała, ale także jest doskonałym wsparciem do profilaktyki cukrzycy typu II czy chorób neurodegeneracyjnych (choroba Alzheimera, choroba Parkinsona).

  Dostępne warianty

  ETAP II

  Etap I

  Wybierz wariant, aby zobaczyć dostępne kaloryczności

  Sprawdź szczegóły diety

  Menu Dietetyczne

  Dieta pudełkowa 1.0. economy SmoothCatering, Standard, dieta 1500 kcal, Cena 483.00

  1.0. Economy

  1.0. Economy

  WczytywanieŁadowanie menu...

  Opinie o SmoothCatering

  4.86

  336 opinii

  • Estetyka
   4.81
  • Smak
   4.77
  • Różnorodność
   4.94
  • Pudełko
   4.89
  • Składniki
   4.86
  • Dostawa
   4.89
  90%

  Pozytywnie ocenionych posiłków

  Pokaż więcej

  Wybierz miasto i zamów

  Popularne miasta

  O nas

  Jakich pyszności możemy się spodziewać w pudełkach? To zależy od tego, na co masz ochotę i jak spędzasz czas. Po pracy lecisz na siłownię, a może odpalasz filmiki ulubionych trenerów i intensywnie trenujesz w domu? Dieta Sport jest dla Ciebie! Dostarczy Ci wszystkich potrzebnych składników w tym najważniejsze- białko pochodzące z mięsa, ryb itp. Dodatkowo możesz spodziewać się batonów proteinowego oraz koktajli, które idealnie sprawdzą się na przekąskę przed lub po treningu. Jeśli ćwiczenia wykonujesz raczej od święta, a chciałbyś zacząć zdrowe odżywianie i zgubić nadprogramowe kilogramy Dieta Keto może okazać się dla Ciebie strzałem w 10. Eliminuje ona produkty zawierające węglowodany. Z tą dietą nawet gorzka czekolada zacznie być za słodka. A może szukasz równowagi energetycznej dla Twojego organizmu? Dieta Smooth z pewnością pozytywnie wpłynie na witalność, dobre samopoczucie i sylwetkę. Pełna sezonowych warzyw, produktów super food i wiele innych ciekawych połączeń. Zamów już dziś! Dowozimy za darmo, a nasz zasięg to większość miast na terenie kraju!

  1.0. Economy 1500
  1.0. Economy 1800
  1.0. Economy 2000
  1.0. Economy 2200
  1.1. Smooth Standard 1200
  1.1. Smooth Standard 1500
  1.1. Smooth Standard 1800
  1.1. Smooth Standard 2000
  1.1. Smooth Standard 2200
  1.1. Smooth Standard 2500
  1.2. Smooth Wege 1200
  1.2. Smooth Wege 1500
  1.2. Smooth Wege 1800
  1.2. Smooth Wege 2000
  1.2. Smooth Wege 2200
  1.2. Smooth Wege 2500
  1.3. Smooth Wege+Fish 1200
  1.3. Smooth Wege+Fish 1500
  1.3. Smooth Wege+Fish 1800
  1.3. Smooth Wege+Fish 2000
  1.3. Smooth Wege+Fish 2200
  1.3. Smooth Wege+Fish 2500
  2.1. Sport Standard 1500
  2.1. Sport Standard 1800
  2.1. Sport Standard 2000
  2.1. Sport Standard 2200
  2.1. Sport Standard 2500
  2.1. Sport Standard 2800
  2.1. Sport Standard 3000
  2.1. Sport Standard 3500
  2.2. Sport Less Gluten + Lacto Free 1500
  2.2. Sport Less Gluten + Lacto Free 1800
  2.2. Sport Less Gluten + Lacto Free 2000
  2.2. Sport Less Gluten + Lacto Free 2200
  2.2. Sport Less Gluten + Lacto Free 2500
  2.2. Sport Less Gluten + Lacto Free 2800
  2.2. Sport Less Gluten + Lacto Free 3000
  2.2. Sport Less Gluten + Lacto Free 3500
  3.1. Dieta Keto 3000
  3.1. Dieta Keto 2000
  3.1. Dieta Keto 2500
  3.1. Dieta Keto 1500
  4.1. IO Standard - 4 posiłki 1200
  4.1. IO Standard - 4 posiłki 1500
  4.1. IO Standard - 4 posiłki 1800
  4.1. IO Standard - 4 posiłki 2000
  4.1. IO Standard - 4 posiłki 2200
  4.1. IO Standard - 4 posiłki 2500
  4.2. IO Wege+Fish - 4 posiłki 1200
  4.2. IO Wege+Fish - 4 posiłki 1500
  4.2. IO Wege+Fish - 4 posiłki 1800
  4.2. IO Wege+Fish - 4 posiłki 2000
  4.2. IO Wege+Fish - 4 posiłki 2200
  4.2. IO Wege+Fish - 4 posiłki 2500
  5.1. Smooth Sirtfood 1500
  5.1. Smooth Sirtfood 1000
  Wybór menu 1200
  Wybór menu 1500
  Wybór menu 1800
  Wybór menu 2000
  Wybór menu 2200
  Wybór menu 2500
  Wybór menu 3000

  Recenzja Dietly o SmoothCatering

  catering review banner meal

  Recenzja Dietly o SmoothCatering

  Nasza ocena

  5.00

  Opinia klientów

  4.86

  Liczba diet

  11

  Cechy cateringu:

  • wygodna forma posiłków
  • urozmaicenie
  • dobre zbilansowanie diety sport
  • apetyczny wygląd
  • opakowania ekologiczne
  • smaczne posiłki
  Asia Marciszewska

  Joanna Marciszewska

  dietetyk

  Agata Cyran

  Agata Cyran

  dietetyk

  Recenzja

  Smooth Catering miałyśmy okazję recenzować przy okazji testowania diet sportowych z różnych cateringów. Smooth Catering dowozi swoje posiłki do wielu miast Polski, w tym Warszawy, Wrocławia, Lublina czy Kielc. Stawia przede wszystkim na jakość i ekologię, korzystając ze świeżych sezonowych produktów i zmniejszając ilość używanego plastiku. W ich posiłkach nie znajdziemy również dodatku cukru.

  Recenzję przeprowadzały Asia i Agata w czerwcu 2021 r.

  Szybkie zamówienie

  Wybierz miasto

   Wybrany catering nie obsługuje zamówień w mieście . Zmień miasto by sprawdzić cenę