Catering dietetyczny - Just Diet Catering
  Kliknij by zapisać dany catering jako ulubiony

  Just Diet Catering

  0%
  0.00
  (2)
  Procent pozytywnie ocenionych posiłków w Dietly.
  Ocena generalna cateringu oraz liczba opinii.
  2 opinii
  Brak możliwości wyceny
  Dostawa na niedzielęDostawa na sobotęMenu widoczne w Dietly
  Dostępne cechy cateringu:
  Najszybciej zamówisz na: (pozostało )

  Dostępne Diety Pudełkowe

  Program standardowy

  Diety przygotowane przez dietetyków

  3 profesjonalne diety

  Sport
  Sport
  brak opinii
  Procent pozytywnie ocenionych posiłków w panelu klienta cateringu

  Ukryj szczegóły diety

  Miasto nieobsługiwane

  Dieta sportowca musi brać pod uwagę dyscyplinę, bieżące natężenie treningów, ale także wiek i płeć danej osoby. Organizm, który poddany jest wysiłkowi, nawet temu związanemu ze sportem amatorskim, wymaga znacznie większych dawek białka i węglowodanów, aby utrzymać rezerwy energetyczne. Organizm poddany wysiłkowi treningowemu ma przede wszystkim duże zapotrzebowanie na białko i węglowodany, czyli te substancje, które stanowią paliwo dla mięśni, przyspieszają ich regenerację i zwiększają zdolność do wysiłku.

  Dostępne warianty

  5 posiłków

  Wybierz wariant, aby zobaczyć dostępne kaloryczności

  Ukryj szczegóły diety
  Standard
  Standard
  brak opinii

  Sprawdź szczegóły diety

  Miasto nieobsługiwane

  Dieta Standard to doskonały wybór dla wszystkich osób pragnących prawidłowo się odżywiać, chcących w racjonalny sposób zredukować lub utrzymać na odpowiednim poziomie swoją masę ciała dbając jednocześnie o zdrowie i samopoczucie. Stosowanie diety Standard wraz z włączeniem aktywności fizycznej pozwala na utratę wagi oraz sprzyja utrzymaniu zredukowanych kilogramów.

  Dostępne warianty

  5 posiłków

  Wybierz wariant, aby zobaczyć dostępne kaloryczności

  Sprawdź szczegóły diety
  Wege
  Wege
  brak opinii

  Sprawdź szczegóły diety

  Miasto nieobsługiwane

  Dieta wegetariańska która nie ma w swoim menu mięsa. Dieta ta to indywidualnie dopasowane menu dobierane zgodnie z charakterem stosowanej odmiany odżywiania wykluczającej konkretne produkty pochodzenia zwierzęcego. Według niej pożywienie powinno dostarczać zboża, warzywa, grzyby, owoce, rośliny strączkowe, orzechy i nasiona.. Wykluczenie z diety mięsa oznacza także zamianę niezdrowych tłuszczy zwierzęcych na tłuszcze pochodzenia roślinnego bogate w nienasycone kwasy tłuszczowe, co działa zbawiennie na układ krążenia

  Dostępne warianty

  5 posiłków

  Wybierz wariant, aby zobaczyć dostępne kaloryczności

  Sprawdź szczegóły diety

  Menu Dietetyczne

  Dieta pudełkowa sport Just Diet Catering , 5 posiłków, dieta 3000 kcal, Cena 483.00

  Sport

  Sport

  WczytywanieŁadowanie menu...

  Opinie o Just Diet Catering

  0.00

  2 opinii

  • Estetyka
  • Smak
  • Różnorodność
  • Pudełko
  • Składniki
  • Dostawa
  0%

  Pozytywnie ocenionych posiłków

  Wybierz miasto i zamów

  Popularne miasta

  O nas

  Zapomnij o tym, że zdrowa żywność to tylko sałatka, liście jarmużu i woda. Udowodnimy, że dieta nie musi być nudna, ani uciążliwa. To nie o to chodzi w jedzeniu, żeby się męczyć, z jedzenia trzeba czerpać przyjemność. Tak się składa, że my o to potrafimy doskonale zadbać. W naszym menu znajdziesz szeroki wybór pysznych posiłków, które pozwolą Ci cieszyć się jedzeniem, nie rezygnując z zdrowego tryby życia. Przygotujemy dania, które są smaczne, kolorowe i różnorodne. To nie koniec naszych zalet! W Just Diet Catering dbamy o to, aby Twoje posiłki oprócz smaku, niosły za sobą bogactwo wszystkich niezbędnych składników odżywczych. To znaczy, że dostarczymy Ci białka, węglowodany, tłuszcze, witaminy i minerały w odpowiednich proporcjach. To jest jak zespół superbohaterów, który działa razem, aby osiągnąć najlepsze wyniki. Twoje ciało będzie Ci za to wdzięczne! A jak już przy składnikach jesteśmy, to warto wspomnieć, że posiłki są przygotowywane z najwyższą starannością, dbając o jakość składników. To znaczy, że nie musisz martwić się o sztuczne dodatki, konserwanty czy inne dziwne substancje. To czyste, naturalne jedzenie.Zamawiając nasze diety zaoszczędzisz masę czasu. Dlatego już teraz możesz zapomnieć o godzinach spędzonych w kuchni i zmagania się z przepisami. To proste, Ty zamawiasz, my dostarczamy posiłki wprost pod Twoje drzwi. Oszczędzamy Ci też stresu związanego z zakupami i planowaniem posiłków. Z naszą pomocą osiągniesz swoje cele zdrowotne i sylwetkowe. Just Diet Catering jest zdrowy, smaczny i zawsze można na nas liczyć - jak na prawdziwego przyjaciela.

  Sport 3000
  Sport 3500
  Sport 4000
  Standard 1500
  Standard 2000
  Standard 2500
  Wege 1500
  Wege 2000
  Wege 2500

  Szybkie zamówienie

  Wybierz miasto

   Wybrany catering nie obsługuje zamówień w mieście . Zmień miasto by sprawdzić cenę