Catering dietetyczny - Codziennie FIT

Codziennie FIT catering

90%
4.89
(607)
Procent pozytywnie ocenionych posiłków w Dietly.
Ocena generalne cateringu, oraz liczba opinii.
607 opinii
/ 5 posiłków
Menu widoczne w Dietly
Dostępne cechy cateringu:
Najszybciej zamówisz na: (jeszcze przez )

Oferta

DIETA KLASYCZNA
DIETA KLASYCZNA

DIETA KLASYCZNA

90%
Procent pozytywnie ocenionych posiłków w panelu klienta cateringu
4,80
(445)

Ukryj szczegóły diety

Dodaj do porównania

Dieta klasyczna do uporządkowanie Twoich codziennych nawyków żywieniowych, a także wprowadzenie do nich najwyższej jakości zdrowe produkty, bez większych wyrzeczeń. Uwzględnia mięso, warzywa, owoce, pieczywo i inne zdrowe dodatki. Dieta jest w pełni zrównoważona, dostarczająca wszystkich makroskładników w optymalnych proporcjach. W ten sposób skutecznie unikniemy efektu jojo. Oparta jest przede wszystkim o zdrową restrykcję kaloryczną, celem zmobilizowania organizmu do spalania tkanki tłuszczowej. Naszą misją jest wprowadzenie zdrowych nawyków żywieniowych, zapewniając odpowiednią ilość białka, węglowodanów i zdrowych tłuszczy. Odpowiednio dobrana kaloryczność diety pozwala na zdrowe zrzucanie zbędnych kilogramów lub zachowanie prawidłowej masy ciała. Wybierając dietę klasyczną, masz szansę w rozsądnym tempie pozbyć się nadprogramowych kilogramów, jednocześnie będąc pewnym, że dostarczasz swojemu organizmowi wszystkiego, co potrzebne do prawidłowej jego pracy. Oferujemy trzy warianty kaloryczności diety klasycznej: 1200 kcal, 1500 kcal i 2000 kcal.

Dostępne warianty

  5 posiłków dziennie

  3.2.1 FIT

Wybierz wariant, aby zobaczyć dostępne kaloryczności

Ukryj szczegóły diety
DIETA WEGETARIAŃSKA
DIETA WEGETARIAŃSKA

DIETA WEGETARIAŃSKA

89%
Procent pozytywnie ocenionych posiłków w panelu klienta cateringu
4,84
(81)

Sprawdź szczegóły diety

Dodaj do porównania

Dieta wegetariańska oznacza przede wszystkim eliminację mięsa z żywienia. Osoby decydujące się na zmianę swojej diety na wegetariańską najczęściej kierują się względami zdrowotnymi, etycznymi, humanitarnymi i ekologicznymi. U osób praktykujących wegetarianizm odnotowuje się mniejsze ryzyko zachorowania na choroby takie jak: otyłość, cukrzyca typu 2, choroba niedokrwienna serca oraz niższą śmiertelność z powodu niektórych nowotworów. Ponadto stwierdza się u nich niższe stężenia cholesterolu we krwi oraz niższe ciśnienie tętnicze, co pomaga zapobiegać rozwojowi miażdżycy i chorób serca. Korzyści te związane są ze znacznie mniejszym, w porównaniu do osób na tradycyjnej diecie, spożyciem cholesterolu, nasyconych kwasów tłuszczowych zaś większą konsumpcją błonnika pokarmowego, witamin C i E, folianów, karotenoidów, flawonoidów, magnezu i potasu. Diety wegetariańskie często są lepszym źródłem węglowodanów złożonych i dostarczają mniej cukrów prostych, co również sprzyja utrzymaniu prawidłowej masy ciała i profilaktyce chorób cywilizacyjnych. Ułatwimy Ci wyeliminowanie mięsa z diety, pokazując, że wciąż będzie ona wysokowartościowa i zdrowa. Zapewnimy odpowiednią ilość białek i węglowodanów, tak byś posiadał mnóstwo energii! Oferujemy trzy warianty kaloryczności diety wegetariańskiej: 1200 kcal, 1500 kcal i 2000 kcal.

Dostępne warianty

  5 posiłków

Wybierz wariant, aby zobaczyć dostępne kaloryczności

Sprawdź szczegóły diety
WEGE PLUS RYBA
WEGE PLUS RYBA

WEGE PLUS RYBA

90%
Procent pozytywnie ocenionych posiłków w panelu klienta cateringu
4,93
(79)

Sprawdź szczegóły diety

Dodaj do porównania

Wege + ryba – całkowita rezygnacja z jedzenia mięsa to zawsze duże wyzwanie, któremu mimo szczerych chęci i twardych postanowień nie wszyscy są w stanie podołać. Nie wszyscy też chcą całkowicie rezygnować z mięsa. Ciekawym kompromisem, na który decyduje się coraz więcej osób, jest dieta pescowegetariańska. Jest to odmiana semiwegetarianizmu oparta na produktach roślinnych, ale dopuszczająca też mięso ryb i owoców morza. Ryby i owoce morza są naturalnym bogactwem cennych dla zdrowia kwasów omega-3, które są niezbędne dla prawidłowego działania organizmu i charakteryzują się silnym działaniem przeciwzapalnym. Spożywanie dużej ilości mięsa i przetworzonych olei roślinnych powoduje zwiększone ryzyko pojawienia się stanów zapalnych w organizmie, a co za tym idzie naraża na choroby serca. Z badań wynika, że osoby na diecie roślinnej z dodatkiem rybiego mięsa znacznie rzadziej zapadają na choroby układu krążenia, nowotwory, a także dłużej cieszą się dobrą kondycją niż te, które na co dzień spożywają duże ilości mięsa, zwłaszcza czerwonego. Ze względu na duże ilości ryb oraz owoców morza, pescowegetarianizm dostarcza duże ilości witaminy D, która jest ważnym czynnikiem w zachowaniu silnego układu odpornościowego. Spożywanie ryb, szczególnie tłustych, kilka razy w tygodniu przyczynia się do obniżenia ‘złego cholesterolu’ LDL w organizmie, a także zwiększa poziom cholesterolu HDL, czyli tego ‘dobrego’, który odpowiada za transport cholesterolu LDL do wątroby i wydalenie go z organizmu. Pescowegetarianizm to wręcz wzorowa dieta pod względem dostarczanych przez nie do organizmu składników odżywczych, witamin oraz minerałów. Oferujemy diety o różnej kaloryczności 1200 kcal, 1500 kcal i 2000 kcal.

Dostępne warianty

  5 POSIŁKÓW

Wybierz wariant, aby zobaczyć dostępne kaloryczności

Sprawdź szczegóły diety

Menu

Opinie

4.81

608 opinii

 • Estetyka
  4.84
 • Smak
  4.69
 • Różnorodność
  4.79
 • Pudełko
  4.86
 • Składniki
  4.79
 • Dostawa
  4.90
90%

Pozytywnie ocenionych posiłków

Pokaż więcej

Dostawa

Popularne miasta

O nas

Codzinennie Fit, to dostarczany codziennie pod Twoje drzwi catering dietetyczny przygotowany pod opieką dietetyka Karoliny Cudzich - Gunia. Od kilku lat dostępny jest on na terenie Lublina, Świdnika, Radomia, Puław i okolic, który oferuje kilka wariantów diet w tym klasyczny, wegetariański oraz wegetariański z rybą. Każda z diet dostępna jest w różnych wa... czytaj więcej