Wybrany catering nie posiada opcji zamawiania w systemie Dietly

Catering dietetyczny - Be Diet Catering

Be Diet Catering

0%
0.00
Procent pozytywnie ocenionych posiłków w Dietly.
Ocena generalne cateringu, oraz liczba opinii.
0 opinii
Brak możliwości wyceny
Dostawa na niedzielęDostawa na sobotę
Dostępne cechy cateringu:
Najszybciej zamówisz na: (pozostało )

Dostępne Diety Pudełkowe

Program standardowy

Diety przygotowane przez dietetyków

3 profesjonalne diety

Bediet Optimal
Bediet Optimal
brak opinii
Procent pozytywnie ocenionych posiłków w panelu klienta cateringu

Ukryj szczegóły diety

Miasto nieobsługiwane

Be Diet Optimal to dieta optymalna, przeznaczona dla każdego, kto ceni wygodę, różnorodność potraw, zbilansowane posiłki dobrane pod kątem wymaganej kaloryczności. Dieta składa się z 5 pełnowartościowych posiłków. Menu zostało ułożone przez dietetyków klinicznych. Nad przygotowaniem każdej potrawy czuwa nasz doświadczony szef kuchni wraz z zespołem, a cały jadłospis Be Diet Optimal, powstał przy współpracy z Ewą Chodakowską. Zdrowa dieta Optimal Be Diet Optimal to 5 zbilansowanych posiłków w wybranej kaloryczności dostarczanych każdego dnia, wprost pod Twoje drzwi. To bezpieczny sposób na zrzucanie zbędnych kilogramów, z gwarancją zachowania zdrowia, jak i korzystania ze smacznych, różnorodnych posiłków, gdy nie masz czasu gotować, a chcesz zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie. Podstawą jadłospisu są: chude mięso, ryby, warzywa, owoce oraz produkty zbożowe. Zespół doświadczonych osób przygotował dietę, która pozwala pokryć dzienne zapotrzebowanie kaloryczne, dodaje energii, a przy tym powoduje spadek wagi i umożliwia osiągnięcie docelowej masy ciała. Poszczególne posiłki dostarczają organizmowi wszystkich niezbędnych składników, w tym witamin i minerałów. Be Diet Optimal bazuje na pełnowartościowych, naturalnych produktach, które dostarczają niezbędnych wartości odżywczych oraz pozwalają wykluczyć z codziennego jadłospisu barwniki i konserwanty. Be Diet Optimal dostępna jest w 5 wersjach kaloryczności: 1000, 1300, 1500, 1800, 2200 kalorii.

Dostępne warianty

5 posiłków

Wybierz wariant, aby zobaczyć dostępne kaloryczności

Ukryj szczegóły diety
Bediet Veg+Fish
Bediet Veg+Fish
brak opinii

Sprawdź szczegóły diety

Miasto nieobsługiwane

Be Diet Vege + Ryba to dieta wegetariańska, w której znalazły się ryby – produkty bogate w zdrowe tłuszcze. Przy współpracy z Ewą Chodakowską i dietetykami klinicznymi, powstał jadłospis dla wegetarian, chcących spożywać ryby. To 5 posiłków dziennie, dostarczanych wprost pod wskazany adres, nad których przygotowaniem czuwają doświadczeni kucharze, z naszym szefem kuchni na czele. Fit Dieta Vege + Ryba Be Diet Vege + Ryba to gwarancja wartościowych posiłków, które pomimo wykluczenia z diety mięsa, dostarczają wszystkich niezbędnych substancji odżywczych. Alternatywę dla mięsa stanowią między innymi rośliny strączkowe oraz tofu. Doskonale zbilansowane posiłki zapewniają właściwą liczbę kalorii, dbają o efektywne przyswajanie substancji odżywczych, a przy tym świetnie smakują. Be Diet Vege + Ryba to również zdrowe tłuszcze pochodzące z ryb. Jadłospis jest na tyle urozmaicony, by spełnić oczekiwania wszystkich zainteresowanych. Be Diet Vege + Fish dostępna jest w 5 wersjach kaloryczności: 1000, 1300, 1500, 1800, 2200 kalorii.

Dostępne warianty

5 posiłków

Wybierz wariant, aby zobaczyć dostępne kaloryczności

Sprawdź szczegóły diety
Bediet Vege
Bediet Vege
brak opinii

Sprawdź szczegóły diety

Miasto nieobsługiwane

Be Diet Vege to dieta stworzona z myślą o laktoowowegetarianach, czyli wegetarianach dopuszczających spożywanie produktów mlecznych, jaj oraz miodu. To 5 pełnowartościowych posiłków dostarczanych na każdy dzień, wprost pod wskazany adres. Jadłospis został ułożony pod okiem dietetyków klinicznych, przy współpracy z Ewą Chodakowską. Każde danie przyrządza nasz doświadczony szef kuchni wraz ze swoim zespołem. Dzięki zaangażowaniu tak wielu profesjonalistów, dania, pomimo wykluczenia mięsa i ryb, zapewniają prawidłowe proporcje poszczególnych składników odżywczych. Fit dieta Vege Be Diet Vege bazuje na szerokiej gamie produktów pochodzenia roślinnego, w tym na warzywach, owocach oraz zbożach, z niewielkim dodatkiem produktów mlecznych i jaj. Tak skomponowane posiłki pozwalają na dostarczenie większych ilości błonnika pokarmowego. Jest to składnik gwarantujący zachowanie uczucia sytości i regulujący pracę układu pokarmowego. W Be Diet Vege znaleźć można szereg wartościowych składników odżywczych, które dostarczane do organizmu w stosownych proporcjach, chronią przed wieloma chorobami cywilizacyjnymi. W jadłospisie nie znajdziecie produktów zawierających konserwanty, barwniki czy żelatynę. Be Diet Vege dostępna jest w 5 wersjach kaloryczności: 1000, 1300, 1800, 1800, 2200 kalorii.

Dostępne warianty

5 posiłków

Wybierz wariant, aby zobaczyć dostępne kaloryczności

Sprawdź szczegóły diety

Menu Dietetyczne

Dieta pudełkowa bediet optimal Be Diet Catering, 5 posiłków, dieta 1000 kcal, Cena 378.00

Bediet Optimal

Bediet Optimal

Niestety catering nie udostępnia rozpisanego menu dla tej diety

Opinie o Be Diet Catering

Wygląda na to, że catering nie ma jeszcze wystawionych opinii w systemie Dietly

Wybierz miasto i zamów

Popularne miasta

O nas

BeDiet Catering, to nie tylko marka sygnowana imieniem i nazwiskiem Ewy Chodakowskiej. To kwintesencja jest sukcesu. Zgrany zespół profesjonalistów, sprawdzone przez miliony Polek przepisy i serce do pracy. Każdy z przepisów używany w cateringu BeDiet jest drobiazgowo sprawdzany oraz dopracowywany z dbałością, aby odpowiadał standardom niegdyś uważanym za niedoścignione. Każdy składnik jest sprawdzany, żeby się upewnić, że nie tylko pochodzi ze sprawdzonego źródła, ale też na całym etapie wytwarzania był objęty najwyższą troską. Każdy klient, to osoba, do której należy podejść indywidualnie i w sposób, który Ewa pokazuje na co dzień milionom Polek od kilku lat zmieniając ich życie.

Bediet Optimal 1300
Bediet Optimal 1500
Bediet Optimal 1000
Bediet Optimal 2200
Bediet Optimal 1800
Bediet Veg+Fish 1500
Bediet Veg+Fish 2200
Bediet Veg+Fish 1800
Bediet Veg+Fish 1300
Bediet Veg+Fish 1000
Bediet Vege 2200
Bediet Vege 1800
Bediet Vege 1300
Bediet Vege 1000
Bediet Vege 1500
WczytywanieSzukamy najlepszych cateringów…

Polecane cateringi