Catering dietetyczny - Healthy Box Catering
  Kliknij by zapisać dany catering jako ulubiony

  Healthy Box Catering

  88%
  4.88
  (365)
  Procent pozytywnie ocenionych posiłków w Dietly.
  Ocena generalna cateringu oraz liczba opinii.
  365 opinii
  Brak możliwości wyceny
  Dostawa na sobotęKonsultacja dietetykaMenu widoczne w Dietly
  Dostępne cechy cateringu:
  Najszybciej zamówisz na: (pozostało )

  Dostępne Diety Pudełkowe

  Program standardowy

  Diety przygotowane przez dietetyków

  4 profesjonalne diety

  Basic
  Basic
  90%
  Procent pozytywnie ocenionych posiłków w panelu klienta cateringu
  4.80
  (287)

  Ukryj szczegóły diety

  Miasto nieobsługiwane

  Dieta Basic to idealny wybór dla osób, które dbają o swoje zdrowie, pragną mieć piękną sylwetkę i chcą zaoszczędzić czas na przygotowanie posiłków. W tej diecie znajdziesz produkty premium tj. łosoś świeży czy wędzony, ser gorgonzola, ser parmezan itp.

  Dostępne warianty

  5 posiłków

  Wybierz wariant, aby zobaczyć dostępne kaloryczności

  Ukryj szczegóły diety
  Less Carb
  Less Carb
  88%
  5.00
  (17)

  Sprawdź szczegóły diety

  Miasto nieobsługiwane

  Less Carb to pakiet skierowany w stronę osób trenujących z umiarkowaną intensywnością, które chcą ograniczyć węglowodany oraz zwiększyć zawartość białka w swojej diecie. Zwiększona ilość białka w połączeniu z treningiem siłowym sprzyja rozbudowie masy mięśniowej. Podaż węglowodanów zapewniona jest na minimalnym i niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania organizmu poziomie (35-40%). Jest wariantem pośrednim pomiędzy typową dietą ketogeniczną, która stosowana w dłuższej perspektywie czasu może mieć negatywny wpływ na organizm, a dietą z optymalną zawartością węglowodanów. Zwiększona ilość dobrej jakości tłuszczu i białka zapewnia uczucie sytości, dzięki czemu łatwiej jest utrzymać deficyt kaloryczny osobom, które chcą schudnąć. Jest to również dobra opcja dla osób z zaburzeniami gospodarki węglowodanowej. Odpowiednio skomponowane potrawy zapobiegają gwałtownym skokom poziomu cukru we krwi. Szczególnie wskazana może być jako czasowa kuracja u osób z cukrzycą, których aktywność fizyczna jest na niskim poziomie, np. z uwagi na schorzenia współistniejące. Menu jest w większości wytrawne, jednakże zdarzają się też potrawy słodkie.

  Dostępne warianty

  5 posiłków

  Wybierz wariant, aby zobaczyć dostępne kaloryczności

  Sprawdź szczegóły diety
  Sport
  Sport
  83%

  Sprawdź szczegóły diety

  Miasto nieobsługiwane

  Dieta sport została stworzona z myślą o sportowcach i osobach amatorsko uprawiających aktywność fizyczną. Średni tygodniowy rozkład makroskładników to: 45-50 % energii z węglowodanów, 30-35% energii z tłuszczów i 20-25% energii z białka. Idealna nie tylko dla osób chcących zbudować masę mięśniową, ale także dla sportowców wytrzymałościowych. Zapewnia odpowiednią podaż węglowodanów złożonych będących głównym „paliwem” dla mięśni oraz tłuszczów jedno- i wielonienasyconych, które są wykorzystywane jako substrat energetyczny podczas długotrwałych wysiłków. Źródłem białka są przede wszystkim chude gatunki mięs, ryby, nabiał i jajka. Białko w posiłkach uzupełniamy stosując również odżywki białkowe. Są one szczególnie pomocne we wzbogacaniu w ten makroskładnik słodkich węglowodanowych potraw: owsianek, jaglanek, czy też koktajli. Podwieczorek został stworzony w myśl posiłku potreningowego. W diecie SPORT znajdziesz produkty ze wszystkich grup spożywczych. Dieta dostępna jest w następujących wariantach kalorycznych: 1800, 2000, 2500, 3000, 3500 kcal. Szeroki wachlarz kaloryczny umożliwia wybór odpowiedniej opcji dla osób trenujących rekreacyjne, z niższym dziennym zapotrzebowaniem na energię, ale także dla sportowców, których dobowy wydatek energetyczny jest bardzo wysoki.

  Dostępne warianty

  5 posiłków

  Wybierz wariant, aby zobaczyć dostępne kaloryczności

  Sprawdź szczegóły diety
  Wege
  Wege
  84%

  Sprawdź szczegóły diety

  Miasto nieobsługiwane

  Dieta wegetariańska to rozwiązanie dla osób które nie jedzą mięsa. Bazuje ona na warzywach, jajach i roślinach strączkowych.

  Dostępne warianty

  5 posiłków

  Wybierz wariant, aby zobaczyć dostępne kaloryczności

  Sprawdź szczegóły diety

  Menu Dietetyczne

  Dieta pudełkowa basic Healthy Box Catering, 5 posiłków, dieta 1300 kcal, Cena 434.00

  Basic

  Basic

  WczytywanieŁadowanie menu...

  Opinie o Healthy Box Catering

  4.88

  365 opinii

  • Estetyka
   5.00
  • Smak
   4.76
  • Różnorodność
   4.76
  • Pudełko
   5.00
  • Składniki
   4.76
  • Dostawa
   5.00
  88%

  Pozytywnie ocenionych posiłków

  Pokaż więcej

  Wybierz miasto i zamów

  Popularne miasta

  O nas

  Healthy Box Catering przychodzi z pomocą dla tych, którzy chcą żyć zdrowo, a nie wiedzą jak to zrobić oraz dla tych, którzy po prostu nie umieją gotować, a przez to prawidłowe odżywianie staje się dla nich problemem. Zgodnie ze starym, dobrym przysłowiem „jesteś tym, co jesz” grupa przyjaciół – kucharzy i dietetyków, a jednocześnie pasjonatów zdrowego żywienia, pomoże Ci zadbać o siebie. Celem Healthy Box jest więc dbałość o Twój organizm. Dania w menu nie są dobierane przypadkowo, całość składa się z pełnowartościowych, dobrze zbilansowanych posiłków, które w ciągu dnia dostarczają wszystkich niezbędnych składników odżywczych, a przy doborze produktów brane są pod uwagę tylko te najbardziej wartościowe pod względem składu. Razem z Healthy Box osiągniesz wielki sukces i skutecznie popracujesz nad dobrymi nawykami w odżywianiu. Catering stawia nie tylko na zdrowie, ale świeżość i smak, dlatego na tej diecie na pewno nie będziesz się nudził i możesz tylko liczyć na pełne zadowolenie z wyboru.

  Basic 1300
  Basic 1600
  Basic 1800
  Basic 2000
  Basic 2300
  Less Carb 1500
  Less Carb 1750
  Less Carb 2000
  Less Carb 2300
  Less Carb 3000
  Sport 1800
  Sport 2000
  Sport 2500
  Sport 3000
  Sport 3500
  Wege 1300
  Wege 1600
  Wege 1800
  Wege 2000
  Wege 2300

  Szybkie zamówienie

  Wybierz miasto

   Wybrany catering nie obsługuje zamówień w mieście . Zmień miasto by sprawdzić cenę