Catering dietetyczny - Fit My Box
  Kliknij by zapisać dany catering jako ulubiony

  Fit My Box catering

  0%
  0.00
  (9)
  Procent pozytywnie ocenionych posiłków w Dietly.
  Ocena generalna cateringu oraz liczba opinii.
  9 opinii
  Brak możliwości wyceny
  Dostawa na sobotęMenu widoczne w Dietly
  Dostępne cechy cateringu:
  Najszybciej zamówisz na: (pozostało )

  Dostępne Diety Pudełkowe

  Program standardowy

  Diety przygotowane przez dietetyków

  7 profesjonalnych diet

  My Standard
  My Standard
  brak opinii
  Procent pozytywnie ocenionych posiłków w panelu klienta cateringu

  Ukryj szczegóły diety

  Miasto nieobsługiwane

  Dieta My Standard to jedna z najbardziej klasycznych i stonowanych propozycji dostępnych w naszej ofercie. Znaleźć w niej można niemal wszystkie rodzaje produktów: od mięsa i ryb, przez warzywa i owoce, po nabiał i produkty zbożowe. Dzięki temu możliwe jest utrzymanie smacznej, zdrowej i zbilansowanej diety bogatej w składniki i wartości odżywcze i zachowanie harmonijnego odżywiania. Dodatkowo w ramach diety My Standard możliwy jest wybór kaloryczności w postaci 1200 kcal, 1600 kcal, 2000 kcal i 2500 kcal w 5 dostępnych posiłkach. W ramach pakietu My Standard dostępne jest 5 posiłków: śniadanie, drugie śniadanie, obiad, przekąska oraz kolacja, a sama dieta pozwala na dużą i elastyczną personalizację. Przykładowo możliwe jest zmniejszenie diety do 3 posiłków podstawowych - śniadania, obiadu i kolacji, co wiąże się z redukcją ilości kalorii w zestawie posiłkowym, co warto mieć na uwadze, ponieważ kaloryczność przedstawiana jest w przypadku zestawu składającego się ze wszystkich 5 składników. Warto również dodać, że pakiet My Standard oferuje personalizację jednego z trzech zróżnicowanych boxów. Pierwszy z nich składa się ze śniadania, drugiego śniadania oraz obiadu, drugi to drugie śniadanie, obiad i przekąska, natomiast trzeci wariant bazuje na śniadaniu, obiedzie oraz przekąsce. W ramach diety My Standard dostępny jest również FIT obiad o charakterze dietetycznym, który jest połączony z przekąską. Całość sprawia, że My Standard jest jednym z najbardziej uniwersalnych i klasycznych pakietów cateringowych dostępnych w ofercie Fit My Box.

  Dostępne warianty

  My Standard/3 posiłki

  My Standard/5 posiłków

  My Standard bez ryb/5 posiłków

  Wybierz wariant, aby zobaczyć dostępne kaloryczności

  Ukryj szczegóły diety
  My Vege
  My Vege
  brak opinii

  Sprawdź szczegóły diety

  Miasto nieobsługiwane

  W obecnych czasach coraz więcej osób decyduje się na dietę wegetariańską, rezygnując tym samym ze spożywania mięsa, ryb oraz owoców morza. Moda i stale rosnąca popularność wegetarianizmu sprawiła, że wzrosło zainteresowanie i zapotrzebowanie na diety pudełkowe, również te wegetariańskie. Wynika to również z faktu, że brak mięsa oraz ryb, a także niewłaściwie zbilansowana dieta może powodować ubytek żelaza, który może skutkować większym osłabieniem, sennością, brakiem motywacji, a w dalszej perspektywie czasowej - anemią. Z tego powodu wielokrotnie podkreśla się, jak ważna jest odpowiednio dobrana i zbilansowana dieta, która zrekompensuje brak mięsa, ryb lub owoców morza i zapewni posiłki bogate w składniki odżywcze i witaminy. Z pomocą przychodzi dieta My Vege, która powstała z myślą o wegetarianach, zapewniając posiłki sycące, lekkostrawne i jednocześnie zbilansowane. Znaleźć w niej można między innymi warzywa i owoce, nabiał oraz produkty na bazie zboża, dzięki czemu każdy posiłek jest inny i smaczny. Dodatkowo w ramach pakietu My Vege możliwy jest wybór ilości kalorii w diecie. Dostępne są kaloryczności 1200 kcal, 1600 kcal, 2000 kcal oraz 2500 kcal zawarte w 5 posiłkach w ciągu dnia: śniadania, drugiego śniadania, obiadu, przekąski oraz kolacji. Warto zaznaczyć, że dieta My Vege może być zmniejszona do 3 podstawowych posiłków czyli śniadania, obiadu i kolacji, co związane jest z mniejszą ilością kalorii w zestawie, ponieważ przedstawiona kaloryczność uwzględnia wszystkie 5 posiłków. Dodatkowo pakiet My Vege pozwala na stworzenie indywidualnych boxów składających się z 3 dań. Pierwszy box zawiera śniadanie, drugie śniadanie oraz obiad, na drugi składa się drugie śniadanie, obiad oraz przekąska, natomiast trzeci box uwzględnia śniadanie, obiad oraz przekąskę. Warto również dodać, że My Vege pozwala na zakup obiadu dietetycznego FIT, w którym znaleźć można obiad oraz przekąskę. Dzięki temu udało się stworzyć pełnowartościową i zbilansowaną dietę dla wegetarian.

  Dostępne warianty

  My Vege/3 posiłki

  My Vege/5 posiłków

  My Vege+fish/5 posiłków

  Wybierz wariant, aby zobaczyć dostępne kaloryczności

  Sprawdź szczegóły diety
  My Slim
  My Slim
  brak opinii

  Sprawdź szczegóły diety

  Miasto nieobsługiwane

  My Slim to lekkostrawna i delikatna dieta stworzona z myślą o osobach, które cenią sobie smaczne, zbilansowane i nieobciążające układu pokarmowego. Z tego powodu znajduje uznanie wśród sportowców i tych, którzy chcą zmniejszyć swoją wagę i jednocześnie poprawić sylwetkę. To także doskonałe rozwiązanie w przypadku osób, które mają dolegliwości związane z ciężkostrawnymi posiłkami i mają problemy trawienne. Dieta My Slim dostępna jest kilku rodzajach w kwestii kaloryczności: 1200 kcal, 1600 kcal oraz 2000 kcal w 5 posiłkach - śniadania, drugiego śniadania jakim jest koktajl, obiadu, przekąski na bazie warzyw lub zupy krem oraz kolacji. Warto zauważyć, że My Slim jest dietą niskokaloryczną, która zapewnia zbilansowane dostarczanie substancji i wartości odżywczych, a także zachowanie prawidłowego i harmonijnego odżywiania. Warto dodać, że pakiet My Slim jest elastyczny i możliwa jest jego głęboka personalizacja. Z tego powodu dostępne jest zmniejszenie liczby 5 posiłków na 3 podstawowe: śniadanie, obiad oraz kolację, co związane jest również z mniejszą ilością kalorii w zestawie, ponieważ kaloryczność przedstawiona na stronie uwzględnia zestaw składający się ze wszystkich pięciu posiłków. Dodatkowo w ramach pakietu My Slim możliwe jest dostosowanie specjalnych boxów składających się z 3 posiłków. Pierwszy box oparty jest na śniadaniu, drugim śniadaniu i obiedzie, drugi zaś to drugie śniadanie, obiad oraz przekąska, natomiast trzeci wariant złożony jest ze śniadania, obiadu oraz przekąski. Ponadto możliwy jest wybór obiadu dietetycznego FIT, na który składa się obiad oraz przekąska. Całość sprawia, że dieta My Slim doskonale sprawdzi się dla osób, które cenią sobie lekkostrawny i jednocześnie bardzo smaczny catering.

  Dostępne warianty

  5 posiłków

  Wybierz wariant, aby zobaczyć dostępne kaloryczności

  Sprawdź szczegóły diety
  My Sport
  My Sport
  brak opinii

  Sprawdź szczegóły diety

  Miasto nieobsługiwane

  Wielu dietetyków i ekspertów podkreśla, że niewłaściwie dobrana dieta, w której brakuje kluczowych składników odżywczych, może skutkować nie tylko pogorszeniem wyników sportowych, ale także obniżeniem samopoczucia, spadkiem energii i motywacji, a nawet problemów natury zdrowotnej. Dotyczy to szczególnie sportowców, których organizm potrzebuje posiłków bogatych w białko i węglowodany, które utrzymują właściwy poziom energii i regeneracji, a także zapewnia prawidłowe odbudowanie tkanki mięśniowej oraz kości po treningu. Warto również dodać, że właściwie dobrana i zbilansowana dieta pozwala sportowcom na utrzymanie prawidłowej sylwetki i zachowanie optymalnej kondycji fizycznej. Dlatego stworzyliśmy specjalną dietę My Sport, która powstała właśnie z myślą o sportowcach i osobach aktywnych. Aby zapewnić odpowiednią równowagę składników mineralnych i witamin, pakiet dietetyczny oparty został o produkty mięsne oraz rybne, jajka i nabiał, produkty zbożowe, a także warzywa oraz owoce. Dzięki temu możliwa jest szybka regeneracja mięśni, a także bieżące uzupełnianie organizmu o cenne składniki, które często ulegają redukcji przez pot w trakcie treningu oraz aktywności fizycznej. Dieta My Sport jest efektem wiedzy specjalistów, którym udało się znaleźć doskonałe rozwiązanie dla sportowców i osób aktywnych fizycznie. Warto również dodać, że odpowiednia dieta powinna być dobierana indywidualnie i personalnie w oparciu o ilość i intensywność treningów, wiek, płeć oraz wagę. W efekcie dieta My Sport ma 3000 kcal w 5 posiłkach, jakimi jest śniadanie, drugie śniadanie, obiad, przekąska i kolacja, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w przypadku każdej osoby, która ceni sobie sport i aktywność fizyczną.

  Dostępne warianty

  My Sport/3 posiłki

  My Sport/5 posiłków

  Wybierz wariant, aby zobaczyć dostępne kaloryczności

  Sprawdź szczegóły diety
  My Post
  My Post
  brak opinii

  Sprawdź szczegóły diety

  Miasto nieobsługiwane

  My Post to nowoczesna i lekkostrawna dieta pudełkowa będąca odpowiedzią na popularnych metodach postu czy Intermittent Fasting. Niezależnie od tego, czy decydujemy się na poszczenie, czy spożywanie posiłków niskokalorycznych - zestaw My Post będzie doskonałym rozwiązaniem. W przypadku chęci redukcji posiłków w ciągu dnia lub chęci zrzucenia nadmiaru tkanki tłuszczowej w organizmie - kluczowe jest zachowanie harmonijnego odżywiania i dostarczanie pełnowartościowych posiłków bogatych w substancje odżywcze oraz witaminy. Dlatego dieta My Post uwzględnia sycące i jednocześnie lekkostrawne posiłki, które bazują dużej obecności owoców i warzyw. Dodatkowo nie znajdziemy tutaj mięsa, nabiału, kasz, makaronów i pieczywa, w związku z czym zestaw posiada niewielką ilość tłuszczów i węglowodanów. Dzięki temu możliwe jest redukowanie tkanki tłuszczowej i swojej wagi, a także zachowanie zdrowej, zbilansowanej diety. Każdy posiłek jest bogaty w witaminy i wartości odżywcze, a obecność ciepłych i zimnych dań zapewnia różnorodność i bogactwo smakowe. W praktyce dieta My Post oferuje posiłki składające się na łączną sumę 900 kalorii w ciągu dnia, gdzie znaleźć można 5 dań: śniadanie, drugie śniadanie, obiad, przekąskę i kolację oraz dodatkowy szósty posiłek w postaci zakwasu do wypicia na czczo, aby zachować właściwą wartość odżywczą i zbilansowaną dietę w ciągu dnia. Dla osób, które są zwolennikami zdrowego i smacznego zestawu o niskiej kaloryczności, jest to propozycja warta rozważenia.

  Dostępne warianty

  5 posiłków + zakwas

  Wybierz wariant, aby zobaczyć dostępne kaloryczności

  Sprawdź szczegóły diety
  My Smoothie
  My Smoothie
  brak opinii

  Sprawdź szczegóły diety

  Miasto nieobsługiwane

  My Smoothie to doskonałe rozwiązanie dla osób, które są zwolennikami diety sokowej. Jej popularność wynika z faktu, że potrafi w szybki, naturalny i zdrowy sposób oczyścić organizm i przy tym ułatwia zrzucenie wagi i zredukowanie tkanki tłuszczowej. Ważne jest, aby pamiętać, że dieta sokowa powinna być stosowana przez 3-8 dni, w zależności od wybranego rodzaju posiłków i dań oraz jej ilości. W przeciwnym razie może się to wiązać z zatrzymaniem metabolizmu oraz ogólnym osłabieniem organizmu. Dlatego zawsze dostarczamy odpowiednio dobrane i zbilansowane posiłki, aby realizować potrzeby naszych klientów i jednocześnie zapewniać zdrowe i pełnowartościowe odżywianie. W diecie My Smoothie znaleźć można zatem różnego rodzaju soki, koktajle, smoothie, zupy typu krem oraz warzywa, a całość jest lekkostrawna i jednocześnie sycąca. Warto również dodać, że wszystkie posiłki, które dostarczamy naszym klientom są przygotowywane przez nas od podstaw i zapewniają harmonijną i zbilansowaną dietę na cały dzień. Z nami możesz mieć pewność, że dieta sokowa My Smoothie będzie zdrowa, smaczna i bogata w składniki odżywcze.

  Dostępne warianty

  5 posiłków

  Wybierz wariant, aby zobaczyć dostępne kaloryczności

  Sprawdź szczegóły diety
  My Office
  My Office
  brak opinii

  Sprawdź szczegóły diety

  Miasto nieobsługiwane
  Catering nie uzupełnił jeszcze opisu tej diety.

  Dostępne warianty

  My Office Standard I

  My Office Standard II

  My Office Vege

  My Office Vege+fish

  Wybierz wariant, aby zobaczyć dostępne kaloryczności

  Sprawdź szczegóły diety

  Menu Dietetyczne

  Dieta pudełkowa my standard Fit My Box, My Standard/3 posiłki, dieta 900 kcal, Cena 315.00

  My Standard

  My Standard

  WczytywanieŁadowanie menu...

  Opinie o Fit My Box

  0.00

  9 opinii

  • Estetyka
  • Smak
  • Różnorodność
  • Pudełko
  • Składniki
  • Dostawa
  0%

  Pozytywnie ocenionych posiłków

  Wybierz miasto i zamów

  Popularne miasta

  O nas

  Fit My Box to szeroki wybór diet w wielu wariantach i kalorycznościach. Dania, które dla Was przygotowujemy powstają pod czujnym okiem fachowców z wieloletnim doświadczeniem, a wykorzystywane do nich produkty są najwyższej jakości. Jakość to u nas słowo klucz. Staramy się dostarczać wrażenia na najwyższym poziomie nie tylko w kwestiach smakowych, ale także w kwestiach związanych z obsługą zamówienia - dostawy i obsługa klienta to również kwestie kluczowe, o które bardzo dbamy. Chcesz schudnąć, przytyć, zapewnić sobie odpowiednią ilość witamin, czy makroskładników? 3 posiłki, 5 posiłków, wersja bez ryb? Standard, vege czy opcja dla sportowców? A może szukasz diety z dostawą na czas na terenie całej Polski? U nas znajdziesz to wszystko i wiele więcej. W Fit My Box nie zaznasz nudy, ponieważ stale poszerzamy naszą ofertę, wzbogacając ją o nowe diety i smaki! Kilka kliknięć i zamówisz dietę, dzięki której możesz tylko zyskać. Oprócz oszczędności czasu, który spędziłbyś na gotowaniu, zyskujesz zdrowie i niesamowite doznania smakowe. Co Ty na to? :)

  My Standard 900
  My Standard 1200
  My Standard 1500
  My Standard 1800
  My Standard 1600
  My Standard 2000
  My Standard 2500
  My Vege 900
  My Vege 1200
  My Vege 1500
  My Vege 1800
  My Vege 1600
  My Vege 2000
  My Vege 2500
  My Slim 1200
  My Slim 1600
  My Sport 2000
  My Sport 3000
  My Post 900
  My Smoothie 1000
  My Office 800
  My Office 1000
  My Office 1300
  My Office 1600

  Szybkie zamówienie

  Wybierz miasto

   Wybrany catering nie obsługuje zamówień w mieście . Zmień miasto by sprawdzić cenę