Nowa era posiłków do domu.

Zamawiaj ulubione dania z różnych cateringów bez wiązania się abonamentami. Ciesz się różnorodnością każdego posiłku, kiedy tylko zechcesz. Zostaw swój e-mail i dowiedz się pierwszy o starcie sklepu!
Posiłek

Odkryj smakowitą niezależność

W Dietly Shop możesz zamawiać pojedyncze posiłki z dostawą dokładnie wtedy, kiedy masz na nie ochotę lub tego potrzebujesz.

Posiłkimeals
limes
Napojedrinks
carrot
beet_leaf
Deserycake
pasta
Koktajlecocktail
posiłek

Na czym to polega?

Ciesz się swobodą wyboru i zamawiaj ulubione dania, kiedy tylko masz na to ochotę, a my dostarczymy je prosto pod Twoje drzwi. Odpocznij od zmartwień o gotowanie, zyskaj czas na to, co naprawdę lubisz robić.

To nas wyróżnia

Nasz sklep z posiłkami na zamówienie to codzienna dawka zbilansowanych posiłków. Decydując się na posiłki z dostawą, wybierasz wygodę, oszczędność czasu i możliwość codziennego delektowania się bogactwem smaków, bez potrzeby gotowania.

Bogactwo opcji

Preferujesz dania wegańskie? Bez nabiału? A może unikasz glutenu? Dobieraj produkty według własnych upodobań - bez ograniczeń pełnych diet i na własnych zasadach.

Wygoda i luz

Nie chcesz gotować? Wybieraj swoje ulubione dania spośród różnych cateringów, bez potrzeby zamawiania pełnej diety.
mandarynki

Dbanie o siebie

U nas masz gwarancję, że serwujemy zrównoważone posiłki, które pozytywnie wpływają na Twoje samopoczucie i wspierają zdrowe nawyki.

Nasza misja

pszenica

Misją Dietly Shop jest nie tylko zaspokajanie apetytów, ale także promowanie świadomego podejścia do konsumpcji, z naciskiem na minimalizację marnotrawienia żywności. Nasze paczki-niespodzianki to inicjatywa, która pokazuje, jak z pasją i zaangażowaniem można zmieniać świat na lepsze.

dynie
posiłek

Najczęściej zadawane pytania

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na pytanie, które Cię nurtuje, zachęcamy do kontaktu. Wyślij do nas wiadomość na adres [email protected] 📩. Rozwiejemy Twoje wątpliwości tak szybko, jak tylko będzie to możliwe.

Na wolności wyboru! Od teraz zero ograniczeń w zakresie zamawiania obiadów, na które właśnie masz ochotę.
Tak! Kieruj się tym, co podpowiada Ci apetyt. Sprawdź odpowiednio wcześniej minimalny koszt zamówienia w poszczególnych cateringach, aby nic Cię nie zaskoczyło podczas płatności.
To, na co masz ochotę - zamów obiad do domu lub pojedyncze posiłki, zupy, napoje, koktajle, desery i wiele, wiele więcej. Wypróbuj naszą ofertę już dziś i dołącz do grona zadowolonych smakoszy.
Zasady dotyczące terminów zamówień mogą się różnić w zależności od dostawcy, jednak zazwyczaj zamówienie złożone do godziny 12:00 gwarantuje dostawę na następny dzień. Masz również możliwość wyboru preferowanego dnia dostawy bezpośrednio w kalendarzu online. Dzięki temu możesz cieszyć się obiadem z dostawą do domu dokładnie wtedy, kiedy masz na niego ochotę.
Tak, każda firma oferująca obiady na zamówienie ma swoje indywidualne zasady dotyczące składania i realizacji zamówień. Aby mieć pewność, jakie ograniczenia dotyczą wybranego przez Ciebie cateringu, zalecamy bezpośredni wgląd w ofertę lub kontakt z obsługą klienta.
W przypadku, gdy poszukiwany przez Ciebie produkt nie znajduje się w naszej ofercie, lub jeśli masz jakiekolwiek sugestie dotyczące rozszerzenia naszego asortymentu, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, które mogą wzbogacić naszą usługę dostawy obiadów. Twój głos ma dla nas znaczenie! Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na pytanie, które Cię nurtuje, zachęcamy do kontaktu. Wyślij do nas wiadomość na adres [email protected]. Rozwiejemy Twoje wątpliwości tak szybko, jak tylko będzie to możliwe.

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na pytanie, które Cię nurtuje, zachęcamy do kontaktu. Wyślij do nas wiadomość na adres [email protected] 📩. Rozwiejemy Twoje wątpliwości tak szybko, jak tylko będzie to możliwe.

Gotowy żeby zacząć?

Dania, na które warto czekać