Blog

Szybkie przekąski 300 kcal – bez gotowania – przepisy

Zdrowa dieta nie zawsze wiąże się z wielogodzinnym gotowaniem. Aby to udowodnić skomponowaliśmy kilka propozycji na szybkie przekąski. Każda z nich zawiera 300 kcal i do jej przygotowania wystarczy dosłownie kilka sekund. Możemy stosować je jako drugie śniadanie lub podwieczorek, a dzięki temu, że każdy z przepisów składa się tylko z 3 produktów, to nasze zakupy będą jeszcze szybsze niż zwykle. Dzięki temu, że znamy kaloryczność tych propozycji, łatwiej będzie je wprowadzić do naszego codziennego jadłospisu!

Szybkie przekąski doskonale sprawdzą się jako dodatek do Diety Domowej z cateringu dietetycznego. Jest to opcja diety pudełkowej, która charakteryzuje się wyjątkowo niską ceną, szeroką dostępnością (możliwe zamówienie do większości miast w Polsce) oraz dobrym smakiem i dużym urozmaiceniem. Nazwy Diety Domowej nie nadano bez powodu – posiłki które zawiera są tradycyjne, domowe, znane nam i lubiane przez wiele osób. Składa się z 3 posiłków i możemy wybrać jeden z 3 wariantów kalorycznych:  1000 kcal, 1500 kcal, 2000 kcal. Jeśli nasze zapotrzebowanie energetyczne wynosi 1800 kcal, to możemy zamówić wariant diety 1500 kcal i dodać jedną z poniższych propozycji. Dzięki temu możliwym będzie robienie szybkich zakupów raz w tygodniu – potrzebne nam będzie tylko kilka składników na szybkie przekąski, a pozostałe posiłki dostarczy nam catering dietetyczny.

W naszych propozycjach znajdują się świeże warzywa, takie jak pomidory i papryka. Nie zabrakło również owoców: bogatego w potas awokado oraz bogatobłonnikowego jabłka. Pestki dyni oraz orzechy włoskie, które znalazły się w naszych przepisach dostarczają nienasyconych kwasów tłuszczowych oraz magnezu. Źródłami białka w tych posiłkach jest nabiał – serek wiejski, jogurt, mozzarella oraz kabanosy. Zachęcamy do wybierania kabanosów drobiowych, najlepiej takich, które nie zawierają azotynów i azotanów w swoim składzie. Proste, smaczne i wygodne do przygotowania – zachęcamy do spróbowania naszych przepisów!

Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami na 200 kcal: Szybkie przekąski 200 kcal – bez gotowania – przepisy

www.dietadomowa.dietly.pl/pod-twoje-drzwi

Sprawdź na czym polega Dieta Domowa i dowiedz się dlaczego warto ją wypróbować!

www.dietly.pl

Podobne artykuły