Wybierz, porównaj i zamów online
w najlepszym cateringu dietetycznym

Nie wiesz jaką dietę wybrać?

Konfigurator diety

Powiedz nam trochę o sobie, a my dopasujemy najlepsze zestawy, które spełnią oczekiwania największych smakoszy.

Dopasujemy diety na podstawie Twoich parametrów i preferencji żywieniowych

Doradzimy jaka kaloryczność będzie idealna

Pokażemy najlepsze diety

Znajdziemy najlepsze cateringi z daną dietą w Twoim mieście

Wyślemy Ci opinię dietetyka

Nie wiesz jaki catering wybrać?

Porównywarka diet

Przetesuj nowy system porównywania diet w różnych cateringach. Teraz jeszcze prościej dobierzesz zestaw dopasowany do Twoich preferencji.

Szybka konfiguracja po nazwie cateringu, diecie,
wariancie i kaloryczności

Sprawdź najlepszą cenę i aktualne promocje

Porównaj menu na dany dzień

Przeczytaj opinie

Porównaj cechy cateringu

Najlepsze cateringi dietetyczne z dostawą w Twoim mieście!

Wybierz miasto, aby zobaczyć wszystkie cateringi
Wybierz miasto, aby zobaczyć wszystkie cateringi

Popularne diety

Ostatnio dodane recenzje cateringów dietetycznych

Czym jest porównywarka cateringów dietetycznych Dietly.pl?

Fun

Porównywarka najlepszych cateringów dietetycznych w Polsce.

Dietly.pl to największa, najdokładniejsza i najbardziej aktualna porównywarka cateringów dietetycznych w Polsce. Do tej pory, odchudzając się na dietach pudełkowych, byliśmy skazani na monotonne poszukiwanie stron cateringów dietetycznych. Musieliśmy znaleźć catering, upewnić się, że ma w ofercie odpowiadającą nam dietę, sprawdzić czy zostanie dowieziona do naszej miejscowości, a na końcu poczytać opinie - czy to w wyszukiwarce, czy na Facebooku. Proces poszukiwania cateringu dietetycznego dostosowanego do naszych potrzeb był długi i monotonny. Ponadto, do momentu spróbowania, nie byliśmy pewni tego, co otrzymamy, ani jaka będzie jakość pudełek dietetycznych.

Dietly.pl to wszystkie najlepsze cateringi dietetyczne w jednym miejscu. Od teraz możesz znaleźć dietę pudełkową odpowiadającą Twoim wymaganiom i potrzebom za pomocą kilku kliknięć. Nie ma znaczenia czy szukasz jej w Warszawie, Łodzi, Krakowie, czy Poznaniu, ani czy preferujesz dietę odchudzającą, czy bez laktozy. Nasza porównywarka pozwoli Ci znaleźć odpowiednią dietę dzięki rozbudowanym filtrom.

Jak wybrać najlepszy catering dietetyczny?

Można to zrobić na dwa sposoby. Wyszukać miasto, do którego mają być dostarczone nasze dietetyczne pudełka lub skorzystać z kalkulatora dietetycznego, który zasugeruje odpowiednią dietę

1. W pierwszym przypadku zostaną nam wyświetlone wszystkie cateringi dietetyczne w wybranym mieście. Wyniki można filtrować według interesujących nas rodzajów diety, takich jak: diety standardowe, diety odchudzające, wegetariańskie, sportowe i wiele innych. Można również zaznaczyć inne filtry, w tym ceny za dzień dostawy, interesujące nas pakiety kaloryczne, opcje dodatkowe, zniżki czy godziny dostaw.

2. W przypadku kalkulatora kalorii podajemy nasz wzrost, wagę, wiek i aktywność fizyczną, a następnie trafiamy na stronę z odpowiednio wybranymi dietami pudełkowymi.

W związku z rosnącą popularnością cateringów dietetycznych w Polsce, lista znalezionych cateringów dietetycznych w danym mieście (w zależności od wybranych parametrów) może być bardzo rozbudowana. W samej Warszawie jest aż dwieście firm dostarczających dietę z dowozem. Jeśli na liście, mimo zaznaczonych filtrów, wciąż mamy zbyt dużo firm, to warto posortować je np. po liczbie opinii czy też smaku poszczególnych posiłków i wejść w kartę najwyżej ocenianych cateringów dietetycznych.

Na profilu każdego cateringu dietetycznego możemy znaleźć najważniejsze informacje, takie jak jego charakterystyka, adres, strona internetowa i ważne linki. W ofercie danego cateringu znajdziemy wszystkie diety, które oferuje wraz z ich wariantami i kalorycznościami. Dodatkowo dzieki temu, ze Dietly.pl jest najdokładniejszą porównywarką cateringów dietetycznych, możemy sprawdzić aktualne ceny diet oraz zniżki, jakie oferuje wybrany przez nas catering dietetyczny. Oczywiście warto spojrzeć również na oceny danego cateringu. Dietly.pl wyswietla jedynie oceny zweryfikowanych uzytkowników, którzy korzystali z danej diety przez określoną długość czasu. Wyświetlane oceny, to opinie użytkowników, którzy korzystają z Panelu Klienta Dietly.pl. Opiniemożna sortować według kryterium “Od najnowszych" oraz filtrować w zależności od wybranej diety.

Dietly.pl to nowość na rynku cateringów dietetycznych i porównywarka, jakiej wcześniej nie było.

Gdy już wiesz jaką dieta pudełkową wybrać, to nie pozostaje nic prostszego jak ją zamówić i założyć Panel Klienta Dietly.pl. Dlaczego warto mieć panel? Panel Klienta Dietly.pl pozwala na dowolne zarzadzanie zamówieniem i zmiany dni dostawy, adresów, dokładny podgląd menu oraz możliwość oceniania nie tylko posiłków, ale również i całego zamówienia. To tylko niektóre z funkcjonalności Panelu Klienta Dietly.pl. Oczywiście dzięki zalogowaniu do danego cateringu dietetycznego użytkownik może bez konieczności nieustającego uzupełniania danych składać zamówienia i przeglądać ich historię.

Dlaczego wybrać catering dietetyczny?

W ciągu kilku ostatnich lat narosło wiele mitów zwiazanych z cateringami dietetycznymi - to że są drogie, że produkują olbrzymią ilość plastiku, że są nieekologiczne, że jest to fanaberia ludzi zamożnych. Dietly.pl pokazuje, że można nie tylko znaleźć catering dietetyczny, który jest tani, ale również serwuje posiłki w pudełkach ekologicznych.

Jednym z największych plusów cateringu dietetycznego i powodem, dla którego ludzie decydują się korzystać z tej formy odżywiania, to oczywiście zdrowe odchudzanie oraz oszczędność czasu. Internet pełen jest metamorfoz, jakie ludzie przechodzą na dietach pudełkowych, które stanowią gwarancję sukcesu podczas odchudzania.

Jesli szukasz dla siebie idealnego cateringu dietetycznego, to Dietly.pl jest najlepszym miejscem, które pomoze Ci w tym wyborze.

Najczęstsze pytania

  • Składanie zamówień

  • Anulowanie zamówień

  • Dowozy i dostawy

  • Oceny cateringu

  • Moje konto Dietly

  • Płatności

Jak złożyć zamówienie?

Dietly pozwala na zamówienie diety pudełkowej w praktycznie każdym cateringu w Polsce. Aby złożyć zamówienie należy wybrać interesujący nas catering oraz wejść w zakładkę "Zamówienie". Można równiez skorzystać z kalkulatora do wyliczania dziennego zapotrzebowania, który po kalkulacji przekieruje we właściwe miejsce.

Nie otrzymałem maila z potwierdzeniem zamówienia.

Jeśli nie otrzymałeś e-maila z potwierdzeniem złożenia zamowienia, to w pierwszej kolejności poczekaj 3-5 min i upewnij się, że wiadomość nie wpadła do zakładki ze spamem, w Twojej skrzynce odbiorczej. Jeśli nic takiego nie znalazłeś - nie martw się - napisz do nas korzystając z czatu i Ci pomożemy

Skąd wiem, że zamówienie na catering zostało przyjęte?

Po pierwsze powinnieneś odtrzymać e-mala ze szczegółami swojego zamówienia, ew. szczegółami płatności oraz informacją o terminie realizacji pierwszej dostawy cateringu dietetycznego

Dlaczego nie mogę złożyć zamówienia na jutro?

W każdym cateringu dietetycznym posiłki są przygotowywane dzień lub w dniu realizacji dostawy pod Twoje drzwi. Taka organizacja pracy wymaga, aby wszystkie zakupy również były zrobione stosunkowo wcześniej i dlatego z reguły można zamówić catering dietetyczny dopiero "na za dwa dni"

Czy mam możliwość edycji zamówienia po opłaceniu?

Jak najbardziej przy korzystaniu z panelu klienta Dietly można edytować swoje zamówienie np. adresy i dni dostawy. Jeśli jednak chcesz zmienić kaloryczność cateringu dietetycznego, lub rodzaj diety pudełkowej, to należy skontaktować się bezpośrednio z firma przygotowującą posiłki z dostawą

Czy mogę wybrać inną formę płatności?

Niestety, w porównywarce cateringów dietetycznych Dietly nie można wybrać płatnośc jedynie online, bo jest to najbazpieczniejsza forma płatności. Z czasem będą udostępniane inne opcje

Czy dostanę potwierdzenie złożenia zamówienia?

Tak, każde zamówienie złożone przez Dietly.pl jest potwierdzane powiadomieniem e-mailowym. Dodatkowo, jeśli zamówienie zostało opłacone, to powinnien przyjść e-mail z portalu tPay.com z potwierdzeniem dokonania płatności